18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne słowa

Pielęgniarka ujawnia prawdę o koronawirusie. "To wojna biologiczna"

31.03.2020  15:38
Pielęgniarka ujawnia prawdę o koronawirusie. "To wojna biologiczna"
Pielęgniarka ujawnia prawdę o koronawirusie. "To wojna biologiczna" Fot: Shutterstock

Koronawirus przeraża wszystkich. Najwięcej wiedzą o nim ludzie, którzy walczą na pierwszej linii frontu, czyli lekarze i pielęgniarki. Ich spostrzeżenia są straszne.

Koronawirus na dobre rozszalał się w Polsce. Lekarze i pielęgniarki mają bardzo trudny czas przed sobą i to oni z całą mocą zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Podczas gdy my siedzimy w domach, oni walczą o życie i zdrowie ludzi.

Koronawirus: Pielęgniarka zdradza straszną prawdę

Pewna pielęgniarka, która wystąpiła w programie „Prosto z zakaźnego”, produkowanym przez SE.pl, użyła bardzo dosadnych słów na opisanie tego, co się dzieje. Nie ma wątpliwości, że znaleźliśmy się w stanie dramatycznej wojny.

To jest naprawdę poważny wirus. Pani redaktor, jesteśmy w stanie wojny biologicznej. Może nie do wszystkich to dociera. Nie słychać strzałów, ale ludzie umierają

– mówiła dziennikarce Super Expressu Monice Tumińskiej.

Pielęgniarka pracuje na oddziale po 12 godzin dziennie. Jak mało kto, jest narażona na zakażenie się niemalże w każdej chwili. Cały personel medyczny żyje w ogromnym strachu, który w tej sytuacji jest absolutnie logiczny.

Wspieramy się wzajemnie. Mamy też wsparcie od strony pani psycholog, która jest przez cały czas pod telefonem. Zawsze możemy do niej zadzwonić, kiedy jesteśmy zdołowane, albo poprosić, żeby przyszła do nas na rozmowę

– dodała pielęgniarka. 

Miejmy nadzieję, że w końcu przyjdzie czas, w którym okres pandemii będzie się nam wszystkim wydawał złym snem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze