18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słodka śmierć

Pił napoje gazowane i prawie odpadła mu ręka. "Gnił żywcem"

Wojciech Kozicki
24.09.2019  14:02
Słodkie napoje i makabryczny wpływ na zdrowie - cukrzyk zaczął gnić
Słodkie napoje i makabryczny wpływ na zdrowie - cukrzyk zaczął gnić Fot: YouTube

Zła dieta i napoje gazowane doprowadziły go do kalectwa i tragedii. Mohd Razin Mohamed każdego dnia pił kilka popularnych kolorowych napojów i skończyło się to okaleczeniem jak z horroru, a jego kariera legła w gruzach. Pił słodkie napoje wbrew zaleceniom lekarzy, więc życie dało mu gorzką lekcję.

Słodkie i kolorowe napoje gazowane to zabójcze zagrożenie dla życia i zdrowia. Mohd Razin Mohamed zachorował na cukrzycę, ale nie ograniczył cukru w diecie i dalej pił „słodką śmierć”. W końcu się doigrał, bo jego ręka zaczęła gnić i jak podaje „Metro”, o mało nie odpadła od ramienia.

Cukrzyca, dieta i cukier

Okazało się, że Mohamed pił słodkie napoje na umór i każdego dnia opróżniał przynajmniej 3 puszki. 3 razy zdarzyło mu się zemdleć w pracy w biurze Kuala Lumpur, ale nie oduczyło go to złego nawyku i nie nawrócił się na właściwą dietę.

Pewnego dnia zorientował się, że w okolicach ramienia jego ciało zaczyna gnić, ale wciąż nie zdecydował się na wizytę u lekarza. Po jakimś czasie miał tam ogromną dziurę w skórze i mięśniach, przez którą widać było kość. Terapia antybiotykami już by nie pomogła, więc zdecydowano się na makabryczny zabieg chirugiczny polecający na pozbyciu się martwych i ropiejących tkanek.

Udało się uratować rękę cukrzyka, ale być może nigdy nie odzyska w niej pełni sprawności. Jak na razie jego kariera inżyniera komunikacji jest skończona. Zapewnia jednak, że drastycznie ograniczy cukier w diecie.

Cukier w diecie cukrzyka i napoje gazowane - prawie zgnił i stracił rękę:

Przeczytaj więcej
Komentarze