18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lato grozy

Plaga znowu zamknie nas w domach? Pół kraju już walczy

14.07.2020  20:49
Plaga znowu zamknie nas w domach? Pół kraju już walczy
Plaga znowu zamknie nas w domach? Pół kraju już walczy Fot: EAST NEWS

Plaga koronawirusa dopiero co dała nam trochę odetchnąć, a już nadeszła kolejna. Komary nie dają żyć Polakom do tego stopnia, że ci wolą zamknąć się w domach.

Plaga komarów zmusi nas do kolejnego lock downu? Przez ciepłą, deszczową pogodę urodziło się tyle tych paskudnych krwiopijców, że wieczorami wyjście z domu graniczy z cudem.

Plaga komarów w ciepłe dni skutecznie uprzykrza nam wszystkim życie. Nie możemy cieszyć się piękną pogodą, kiedy obsiadają nas roje wściekłych owadów. Bardziej wrażliwe jednostki już boją się wychodzić z domów. 

Plaga komarów uprzykrzy nam życie

Najgorzej sytuacja wygląda u naszych sąsiadów. W Czechach mieszkańcy nie dają już sobie rady z plagą komarów. 

Komary to tu nic nadzwyczajnego, ale takiej plagi nie widzieliśmy od lat

- wyznaje burmistrz miasta Brzecław w Czechach.

Mieszkańcy kraju zgłaszają się masowo do lekarzy z uciążliwymi objawami ugryzień komarów. W Litovelu podobno średnia ugryzień komara to aż 40 ukąszeń na 60 sekund. Wyobraźcie sobie, jak czuje się ofiara ataku takich małych wampirów.

Niestety, w Warszawie również robi się już nieciekawie. Plaga komarów i w stolicy Polski jest wyjątkowo mocno uciążliwa, co często zgłaszają mieszkańcy miasta.

To nie będzie łatwe do przetrwania lato.

Przeczytaj więcej
Komentarze