18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popłynął?

Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego. Fani jasnowidza są wstrząśnięci

24.06.2020  15:50
Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego. Fani jasnowidza są wstrząśnięci
Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego. Fani jasnowidza są wstrząśnięci Fot: YouTube

Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego?! Jasnowidz z Człuchowa sam poruszył temat swojej śmierci i tego, co powinno stać się po niej z jego ciałem. Fani wizjonera są szczerze wstrząśnięci. Skąd nagle takie przemyślenia.

Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego to zdecydowanie bardzo odległe wydarzenie. Jednakże energiczny jasnowidz sam zastanawia się nad tematami ostatecznymi, dotyczącymi nie tylko losów świata i Polski, ale również jego samego.

Pogrzeb Krzysztofa Jackowskiego... Jasnowidz ma plan

Ostatnio poruszył temat własnego pogrzebu. Fani wizjonera przestraszyli się, że skoro ma w głowie myśli tego rodzaju to dzieje się z nim coś złego. Nic bardziej mylnego. Krzysztof Jackowski czuje się dobrze, ale nie zamierza uciekać od trudnych tematów.

Muszę przyznać, że gdybym umarł, jest mi obojętne, czy pochowa mnie ksiądz, czy ot tak zakopią ludzie. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Nie myślę o tym, jak ma wyglądać mój pogrzeb, choć chciałbym, aby żałobnicy posłuchali wtedy utworu Stanisława Wenglorza "Nie widzę ciebie w swych marzeniach"

- mówił Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski dodatkowo jest przekonany, że istnieje życie po śmierci, więc najwyraźniej stan jego doczesnych szczątków nie jest czymś, co spędza mu sens z powiek. To dobrze, bez dystansu do śmierci ciężko jest żyć.

Przeczytaj więcej
Komentarze