18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomysł rządu

Policja wkroczy na wesela. Wszystko przez koronawirusa

28.07.2020  19:26
Wesela pod kontrolą policji?
Wesela pod kontrolą policji? Fot: Shchus/Shutterstock

Policja będzie pilnowała weselników? Rząd przerażony rozprzestrzenianiem się koronawirusa na przyjęciach młodej pary - ma coraz ciekawsze pomysły. 

Policja ma pilnować weselników? Taki koncept padł z ust wiceministra zdrowia, Waldemara Kraski. Niestety, na przyjęcia po ślubie jest ostatnio wyjątkowo dużo zakażeń. Ministerstwo Zdrowia zastanawia się, co z tym fantem zrobić.

Policja wkroczy na wesela?!

Rządzący niechętnie myślą o wprowadzeniu nowych obostrzeń czy lockdownu, głównie z powodu ogromnego kryzysu w polskiej gospodarce, ale de facto - muszą jakoś zareagować na pojawiający się problem.

Rozmawialiśmy o tym z Głównym Inspektorem Sanitarnym, żeby na weselach wzmóc kontrole. Jeśli już nie potrafimy przekonać w sposób łagodny, to niestety, trzeba nałożyć karę na organizatorów wesela, ponieważ czasem jedynym wspomnieniem z tej pięknej, czasem jednej w życiu imprezy, jest to, że pół rodziny zostało zakażonych koronawirusem

- mówił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska na antenie radia RMF FM.

Minister uważa, że mogłyby się zająć tym... służby mundurowe.

Ewentualnie służby policji mogłyby się tym zająć

- stwierdził wiceminister Kraska.

Już widzimy, jak mundurowi radośnie wkraczają na wesele by rozpędzić weselników. Niestety, dla par młodych jeszcze długo czas pandemii będzie wyjątkowo trudny.