18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W głowie się nie mieści

Wielka przyszłość Polski po III wojnie światowej. Proroctwo zakonnicy

14.06.2020  14:24
Wielka przyszłość Polski po III wojnie światowej. Proroctwo zakonnicy
Wielka przyszłość Polski po III wojnie światowej. Proroctwo zakonnicy Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Polska ma być jedynym krajem, który nie zostanie skrajnie zniszczony podczas III wojny światowej. Proroctwo zakonnicy Łucji dos Santos, której w Fatimie objawiła się Matka Boska, nie pozostawia wątpliwości.

Polska ma szansę zostać światową potęgą w momencie, w którym inne kraje pogrążą się w rozpaczy i chaosie. Według słów siostry Łucji dos Santos, III wojna światowa zmieni porządek obecnego świata.

Siostra Łucja dos Santos była jednym z trójki dzieci, którym objawiła się w Fatimie Matka Boska. W swoich wizjach zakonnica zobaczyła rzeczy straszne i wielkie, a jedna z nich szczególnie mocno dotyczyła Polski.

Polska stanie się potęgą

Siostra Łucja przepowiedziała m.in. III wojnę światową, w obliczu której stoimy. Ma być ona nierozerwalnie związana z użyciem broni jądrowej, dlatego będzie wyjątkowo tragiczna w skutkach. Jedynie terytorium Polski uchroni się przed zupełnym dramatem.

Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści

- przepowiadała zakonnica.

Ocalenie Polski zawdzięczać będziemy głównie temu, że największe działania wojenne zostaną przesunięte w głąb Niemiec. Na koniec wojny ziemie naszych sąsiadów mają znaleźć się pod wodą.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa

- miała napisać Łucja dos Santos.

Takie objawienia siostry z Portugalii zostały opublikowane przez portal Fronda. Pochodzą one zaś z książki Stephena Lassare'a "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów".

To, co czeka świat ma być niesamowicie przerażające. Myślicie, że my naprawdę mamy szansę na przetrwanie?

logo Tu się dzieje