Polskie miasta czeka masakra

Nadciąga wodna apokalipsa. Polska utonie na amen!

Wojciech Kozicki
13.12.2019  12:56
Wodna apokalipsa nadciąga - Polska utonie na amen
Wodna apokalipsa nadciąga - Polska utonie na amen Fot: YouTube

Poziom wody na świecie się podnosi, nadciąga katastrofa! Najnowszy raport Cryosphere Climate Initiative przedstawia wpływ przekroczenia bariery 1,5°C na kriosferę, czyli śnieg i lód. Są to także dramatyczne wiadomości dla Polski! Niektóre polskie miasta znikną pod wodą.

Naukowcy jeszcze niedawno ostrzegali, że w ciągu 100 lat poziom wody na świecie podniesie się o kilka metrów. Teraz jednak okazało się, że ludzkość ma znacznie mniej czasu. Jeśli średnia temperatura na świecie wrośnie o 2 stopnie Celsjusza, to poziom mórz podniesie się nawet o 20 metrów! Ten horror może nastąpić w ciągu następnych 20 lat!

W sieci dostępna jest mapa, na której widać jakie nastąpią zmiany, gdy woda tak dramatycznie się podniesie. Dla Polski oznacza to masakrę! Wystarczy wzrost poziomu morza o 1 metr, a znikną Szczecin i Trójmiasto. Jak podaje  „Dziennik Bałtycki, 250 tys. ludzi będzie zagrożonych. Przy podniesieniu się wody o 20 metrów, znikną Sopot, Gorzów Wielkopolski, Tczew, Elbląg czy Grudziądz.

Gdańska, Gdyni, cały Elbląg, Szczecin, Świnoujście, mniejsze Łeba, Puck, Jastarnia, Władysławowo. Pruszcz Gdański stałby się morskim portem, Hel wraz z kawałkiem lądu stałby się wyspą, podobnie jak Mierzeja Wiślana, na której ocalałaby jedynie położona na wydmach część Krynicy Morskiej. W taki sposób mieszkańców Polski dotkną zmiany klimatu – przewiduje „Dziennik Bałtycki”.

To jednak nie koniec tragedii. Nastąpi zakwaszenie wody, co spowoduje masowe wymieranie na Ziemi.

Podniesienie wód w morzach i oceanach jest jednym z efektów zmian klimatu. To będzie proces powolny, ale nieuchronny i nieodwracalny – wydał wyrok oceanograf z Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk prof. Jacek Piskozub. („Dziennik Bałtycki")

zalana Polska
zalana Polska Fot: flood.firetree.net
Przeczytaj więcej
Komentarze