18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[wideo]

Polski jeleń UPOLOWAŁ MYŚLIWEGO. Zwierz wziął go na rogi

Emilia Waszczuk
11.01.2022  11:41
Polski jeleń upolował polskiego myśliwego
Polski jeleń upolował polskiego myśliwego Fot: Giedriius/Shutterstock, T\witter/printscreen

Miała być kiełbasa z jelenia, ale nie wyszło. Tym razem to zwierz pokazał myśliwym, kto w lesie rządzi. W czasie polowania rogacz stratował mężczyznę ze strzelbą.

Przewrotny bywa los. Pisaliśmy kiedyś o kłusowniku z jednego z dalekich krajów Afryki, który został stratowany przez słonie i pożarty przez lwy. Dziś nie musimy wybierać się w tak daleką podróż, by zobaczyć, jak natura odpłaca ludziom za zabijanie zwierząt. Fakt, przypadek to pojedynczy, ale jakże jaskrawy.

W polskich lasach trwa do końca lutego okres polowań na jelenie. Umiłowani w zabijaniu niewinnych zwierząt myśliwi chwycili więc za strzelby i poszli podbijać własne ego. Jeden z nich zamordowanie jelenia chciał dodatkowo uczcić nagrywając ten moment. Pech sprawił, że nagrał, jak jeleń upolował jego...

deer-christmas-eve

Jeleń upolował myśliwego

Do sieci trafiło nagranie z polowania. Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozegrały się te wstrząsające wydarzenia, ani w jakiej części Polski. Wiadomo za to z całą pewnością, że o polskiego myśliwego chodzi. Wideo obfituje bowiem w powszechnie znane w kraju przekleństwa.

Co na nagraniu znajdziemy? Początkowo dzieje się niewiele, tylko chaszcze i głos mężczyzny ze strzelbą. Nagle jednak spośród wysokich traw wyziera jeleń w galopie. Chwilę później bierze myśliwego na rogi i spektakularnie powala na ziemię, po czym znika...

Czytaj także