18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZOKUJĄCE WIDEO

Powrót dinozaurów. MONITORING NAGRAŁ DROMEOZAURA?!!!

14.06.2021  21:21
Dinozaury wróciły? Tajemnicze nagranie z monitoringu
Dinozaury wróciły? Tajemnicze nagranie z monitoringu Fot: FOTOKITA/Shutterstock

Niecodzienne doniesienia i szokujące wideo z Florydy. Czy właśnie jesteśmy świadkami powrotu dinozaurów?

2021 rok, 70 milionów lat, odkąd wyginęły raptory, a na Florydzie jeden z tych małych dinozaurów biegał sobie po ulicy? W sieci pojawiło się szokujące wideo z monitoringu domowego. Co ważne, nie zostało sfabrykowane! Zajęli się nim za to redaktorzy jednego z pism naukowych.

Cóż się wydarzyło? Mieszkanka Florydy Cristina Ryan przejrzała monitoring z kamery umieszczonej przed jej domem i wpadła w osłupienie. Jej szok był tak wielki, że wideo udostępniła w sieci. Twierdzi, że zobaczyła na nim dinozaura.

Dromeozaury wróciły?

Dziwaczne zwierzę przecięło w nocy podwórko przed domem kobiety. Biegło w charakterystyczny sposób, miało niewspółmiernie wielką głowę, spiczasty ogon. Cristina twierdzi, że to najpewniej dromeozaur zwany też raptorem.

Może i oglądałam "Jurassic Park" zbyt wiele razy, ale widzę tu raptora albo innego małego dinozaura

- powiedziała przejęta Cristina Ryan w rozmowie z Fox35.

Co na to naukowcy? Ci są pewni, że kobieta nie ma racji. Po pierwsze raptory wyginęły 70 milionów lat temu, po drugie prawdopodobnie wyglądały całkiem inaczej, niż to, co pokazują filmy czy grafiki, i co funkcjonuje w wyobraźni ludzi. Według najnowszych badań dromeozaury bardziej przypominały ptaki i były całe upierzone...

Co więc nagrało się na monitoringu? Najbardziej prawdopodobna wersja to... pies z kubłem na głowie lub plastikowym kołnierzem ochronnym zaczepionym wokół szyi...

Czytaj także
Przeczytaj więcej