18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wizja jak z horroru

Jackowski ostrzega - będzie pożar w Warszawie

Wojciech Kozicki
21.02.2020  18:16
Jasnowidz Jackowski ujrzał pożar w Warszawie - mroczna wizja z Człuchowa
Jasnowidz Jackowski ujrzał pożar w Warszawie - mroczna wizja z Człuchowa Fot: Pixabay, YouTube

Jasnowidz Jackowski to niezwykły człowiek – potrafi przewidzieć przeszłość, a nawet przyszłość. Wie wszystko o życiu po śmierci, znajduje zwłoki po zapachu, a do tego ma kontakty z duszami zmarłych. Teraz jednak w jego głowie zagościła mroczna wizja jak z horroru – w Warszawie wybuchnie pożar wieżowca!

Jasnowidz Jackowski udwodonił już, że potrafi przewidzieć, czy przyjdzie wiosna i czy w zimie spadnie śnieg. Niedawno ostrzegł, że w lecie będzie gorąco i zapowiada się rekordowo niski poziom wody w Wiśle. Na tym jednak nie koniec nieszczęść, bo szykuje się też pożar w Warszawie.

Czyżby Krzysztof Jackowski słuchał ostatnio Eda Sheerana i piosenki "I see fire"? Jak podaje „Super Express”, wizjoner z Człuchowa podejrzewa, że wkrótce wybuchnie pożar w wieżowcu w Warszawie. Niczym kapłanka Melisandre z serialu "Gra o tron" UJRZAŁ OGIEŃ!

Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku. Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu – powiedział Jackowski. (Se.pl)

Jackowski ma doświadczenie w temacie pożarów. Gdy płonęła katedra Notre Dame, szybko stwierdził, że ogień był sprowokowany i z pewnością nie był to wypadek. Kilka tygodni przed tragedią zapowiadał jednak, że we Francji wydarzy się coś złego i mowił o "wielkiej eksplozji i zamachu"

Przeczytaj więcej
Komentarze