18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atomowa zagłada w Europie

Przerażająca wizja Baby Wangi!

28.09.2022  15:07
Baba Wanga przepowiedziała katastrofę jądrową?
Baba Wanga przepowiedziała katastrofę jądrową? Fot: mwreck/Shutterstock, Wikipedia/Domena Publiczna

W najbliższym roku Europę czeka wyniszczająca katastrofa atomowa? Baba Wanga pozostawiła po sobie przerażającą wizję zagłady! Część Europy do 2025 roku zostanie pozbawiona życia, niemal całkowicie wyludniona? Co gorsza, podobne wizje mają Wojciech Glanc i Krzysztof Jackowski!

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych i uznanych mistyczek w dziejach. Jasnowidzka z Bułgarii w młodości straciła wzrok, jednocześnie zyskując dostęp do tego, co dla zwykłych śmiertelników niewidoczne. Otworzyło się jej trzecie oko, a na kobietę spłynęły wizje często naprawdę przerażające.

To Baba Wanga przewidziała takie wydarzenia, jak wybuch w Czarnobylu, rozpad ZSRR czy w końcu atak terrorystyczny na World Trade Center. Jej przepowiednie wybiegały daleko w przyszłość - choć zmarła w 1996 roku, zostawiła po sobie niepokojące zapowiedzi na kilkadziesiąt kolejnych lat. Szczególnie straszne wizje dotyczyły najbliższych nam dziś czasów.

Katastrofa jądrowa w 2023 roku?

Nie wszystkie przepowiednie Baby Wangi się wypełniły, część się jednak urzeczywistniła. Czy to, co zapowiedziała na 2023 rok i lata kolejne, się spełni? Oby nie. Obecne wydarzenia na świecie sprawiają jednak, że każdy czytający może poczuć na plecach dreszczyk przerażenia.

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy Babę Wangę nawiedziła wizja o katastrofie w Czarnobylu, Wangelija Pandewa Dimitrowa zobaczyła inne, podobne ale znacznie większe wydarzenie. Twierdziła, że dojdzie do niego w 2023 roku niedaleko Polski! Czyżby przewidziała wojnę w Ukrainie i katastrofę nuklearną w Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej? Wysłannicy Władimira Putina stale atakują obiekt, nie zważając na zagrożenie. A przypomnijmy, ze to największa tego typu elektrownia w Europie!

W wizji Baby Wangi nadchodząca katastrofa miałaby być końcem pewnej ery, przerażającym końcem starego kontynentu. Wieszczka twierdziła bowiem, że znaczna część Europy do 2025 roku zostanie pozbawiona życia, niemal całkowicie wyludniona!

logo Tu się dzieje