18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jesteście zaskoczeni?

Przepowiednia Jackowskiego na Majówkę

29.04.2022  07:53
Krzysztof Jackowski przewiduje Majówkę
Krzysztof Jackowski przewiduje Majówkę Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski ma przepowiednię na Majówkę! Jaka pogoda czeka nas zdaniem najsłynniejszego, polskiego jasnowidza? Możecie być naprawdę zdziwieni.

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym w Polsce jasnowidzem, który zaczynał od poszukiwania osób zaginionych i pomocy policji, a doszedł aż do momentu przewidywania przyszłości całego świata.

Krzysztof Jackowski o pogodzie w Majówkę

Aktualnie skupił się na tym, co nas najbardziej interesuje, czyli na pogodzie, jaka pojawi się w Polsce w Majówkę. Myślicie, że jego trzecie oko tym razem się nie myli i faktycznie przed nami taka, a nie inna aura?

Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły 

– mówił krzepiąco "Super Expressowi" Krzysztof Jackowski.

Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po Majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas

– mówił jasnowidz Jackowski. 

"Kilka dni po Majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew" - zakończył swoją wizję jasnowidz Jackowski. Już byliśmy w ogródku, już witaliśmy się z gąską... A tu jednak taki cios!

Czytaj także