18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

JASNOWIDZ MIAŁ WIZJĘ

Wielki zwrot w Polsce! PiS podejmie szokującą decyzję

08.10.2020  11:41
Polskę czeka wielki zwrot? Mateusz Morawiecki namiesza
Polskę czeka wielki zwrot? Mateusz Morawiecki namiesza Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Pandemia, burza w polityce i WIELKIE ZMIANY W POLSCE. Premier Mateusz Morawiecki szykuje nam niespodziankę, z której niekoniecznie będziemy zadowoleni. Jej skutki odczuwać mamy latami!

W polityce w ostatnim czasie wrze, rząd został częściowo wymieniony, Jarosław Kaczyński został wicepremierem i ma patrzeć na ręce Zbigniewowi Ziobro. W tym samym czasie w Polsce szaleje pandemia koronawirusa. Zaraza wymknęła się spod kontroli i codziennie wykrywane są tysiące nowych zakażeń.

W tym wszystkim czeka nas ponoć wielki zwrot i gigantyczne zaskoczenie. O tym, że rząd PiS podejmie kolejną, szokującą, mającą potężny wpływ na życie ludzi decyzję, przekonuje jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Mateusz Morawiecki podzieli kraj i PiS?

Najpopularniejszy polski jasnowidz twierdzi, że obecne wydarzenia w Polsce zmierzają ku wielkiej zmianie, a jej prowodyrem będzie premier Mateusz Morawiecki. Polityk już w najbliższych dniach podjąć ma decyzję, która wpłynie na losy Polski, a której skutki mamy odczuwać przez kilka kolejnych lat! Krzysztof Jackowski zapowiada, że działania Mateusza Morawieckiego zszokują nie tylko obywateli, ale też polityków opozycji, a nawet część kolegów z partii i koalicji.

Ten tydzień będzie kluczowy. Będzie podjęcie nagłej decyzji dotyczącej kraju, ważnej, ku zaskoczeniu części koalicjantów - zapowiada Krzysztof Jackowski.

Czego dokładnie dotyczyć ma jego zapowiedź? Czy premier nagle stwierdzi, że w obliczu pandemii należy wprowadzić w kraju stan nadzwyczajny? A może czekają nas szokujące zmiany w prawie? Tego Krzysztof Jackowski nie zdradza. Twierdzi jednak, że wszystkiego dowiemy się do połowy października.

Przeczytaj więcej
Komentarze