Makabra

2021 gorszy od 2020? Straszliwa przepowiednia Nostradamusa

29.12.2020  17:43
Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok
Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok Fot: Ruma Sam/Shutterstock

Przepowiednia Nostradamusa na rok 2021 przerazi nas bardziej niż każda inna, którą słyszeliśmy w roku 2020. Optymizm w nadchodzącym czasie to coś, do czego będzie nam wyjątkowo daleko. 

Przepowiednia Nostradamusa jest zawsze czymś, co wzbudza respekt. Michel de Nostradamus jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w historii świata. Francuski astrolog z XVI wieku miał również wizję dotyczącą nadchodzącego roku 2021. Niestety, nie są to dobre wieści.

2020 sprawił, że wielu z nas nabyło przekonanie, iż gorzej już być nie może. Nic bardziej mylnego - w każdej chwili może wydarzyć się coś, co zupełnie zmieni nasze obecne postrzeganie świata.Przepowiednia Nostradamusa może być jedną z tych rzeczy, które sprawią, że w nowy rok wejdziemy z dreszczem strachu na plecach. W końcu wizje Nostradamusa wielokrotnie się sprawdzały.

Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok

To właśnie on przewidział kilkaset lat wcześniej takie wydarzenia, jak: rewolucja francuska, rozwój bomby atomowej czy ataki terrorystyczne na World Trade Center, które miały miejsce 11 września 2001. Według francuskiego astrologa - rok 2021 da nam ostro w kość. Ci, którzy wierzą w jego przepowiednie, doszukali się w nich informacji o końcu ludzkości wywołanym asteroidą, zgubnym głodzie, a nawet zombie. Kwestia głodu jest już alarmująca w Stanach Zjednoczonych, gdzie ludzie po raz pierwszy od wielu lat zgłaszają się masowo do banków żywności. Wiemy również doskonale, że doprowadziliśmy naszą planetę na skraj sprawnego funkcjonowania. Już niedługo może być ona niewydolna i pozbawić nas m.in. możliwości produkowania żywności.Naukowcy uspokajają jednak, że przepowiednie Nostradamusa nie zawsze się sprawdzają. Miejmy nadzieję, że dokładnie tak będzie tym razem i jakimś cudem przeżyjemy to nadciągające niebezpieczeństwo.

Czytaj także