18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świat stanie na głowie

Wizja Nostradamusa właśnie się spełnia?! ROSYJSKI EKSPERYMENT

14.03.2022  18:46
Nostradamus zobaczył żywe trupy. Koniec świata w 2022 roku?!
Nostradamus zobaczył żywe trupy. Koniec świata w 2022 roku?! Fot: Prachaya Roekdeethaweesab/Shutterstock

Koniec świata nadejdzie już w 2022 roku?! Przepowiednie Nostradamusa, które zawsze bardzo mocno się spełniały, napawają nas teraz uzasadnioną grozą i przerażeniem. Zwłaszcza w obliczu tego, co już zaczęło się dziać na świecie. Po pandemii koronawirusa wpadliśmy w znacznie gorszą sytuację.

Nostradamus jest najbardziej znanym jasnowidzem w historii ludzkości. Nic dziwnego - z jego ust wyszły przepowiednie, które na naszych oczach się spełniają. Tym bardziej fakt, że miał on przeczucia również na najbliższe lata - jest niezbyt pocieszający. Spełnienia takiej przepowiedni nie życzymy nikomu, a już na pewno nie sobie.

Nostradamus zobaczył rzeczy wyjątkowo straszne, które od razu kojarzą się nam z końcem świata. Tym bardziej że od 24 lutego 2022 roku za naszą wschodnią granicą szaleje wojna. Już takich wydarzeń nikt się nie spodziewał, więc łatwo można uwierzyć w to, że nigdy nie możemy być w pełni spokojni o swój los. Według jasnowidza 2022 rok zwieńczą: gigantyczny głód, uderzenie asteroidy  - a to wszystko dotknie największe, najbogatsze państwa świata. 

Nostradamus zobaczył żywe trupy. Koniec świata w 2022 roku?!

Najbardziej przerażającym elementem przepowiedni znanego jasnowidza jest jednak ten, w którym mówi on o... apokalipsie zombie. Czyżby żywe trupy, które znamy jedynie z najmroczniejszych horrorów - miały się stać naszą przykrą codziennością?

Portal whatnext.pl podaje, że kiedy już uporamy się z pandemią koronawirusa i wojną w Ukrainie, przyjdzie nam zmierzyć się z ... żywymi trupami. Zombie mają powstać w wyniku eksperymentu jednego z rosyjskich naukowców, którzy stworzy broń biologiczną zamieniającą ludzi w żywe trupy. Tego nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści.

Dla uspokojenia nastrojów przypominamy jednak, że zapiski Nostradamusa są bardzo niezrozumiałe i ich poprawna interpretacja to połowa sukcesu. Mamy więc szczerą nadzieję, że zapis o żywych trupach to czyjś koszmarny błąd. Z drugiej strony zbrodnie Rosji wskazują na to, że możemy się spodziewać z ich strony absolutnie wszystkiego.

Oby tym razem nawet coś podobnego do tej wizji się nie spełniło. 

Czytaj także