18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WIELKA WOJNA NADCIĄGA

Przepowiednia Yalkut Shimoni z XIII w. spełnia się na naszych oczach

28.02.2021  17:32
Przepowiednia z XIII wieku właśnie się spełnia?
Przepowiednia z XIII wieku właśnie się spełnia? Fot: StunningArt/Shutterstock

Przerażająca przepowiednia epidemii, która opanuje cały świat, a zaraz później wybuch potężnej wojny. Ujawniono notatki sporządzone w XIII wieku.

O tym, że świat ogarnie wkrótce wielka wojna, mówią kolejni wieszcze. Nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski powtarza ciągle, że koronawirus to tylko przedsmak dramatycznych wydarzeń. O wojnie mówiła też między innymi Baba Wanga oraz... żydzi sprzed 800 lat.

Oto bowiem właśnie około 800 lat temu (w XIII wieku) spisano notatki do Biblii, nazwane Yalkut Shimoni. Kilka wieków później, w 1939 roku, zapiski te zostały opublikowane w książce Yalkut Yishayau. To, co tam znajdziemy, szokuje.

Przerażająca przepowiednia - epidemia i wielka wojna

W notatkach do Biblii znaleźć się miała przepowiednia wielkiej epidemii, która opanuje cały świat. Strach o zdrowie i życie nie będzie jednak najgorszym, co czeka ludzi: jeszcze zanim epidemia się skończy, wybuchnie wojna.

Do konfliktu zbrojnego miałoby dojść między Iranem i Arabią Saudyjską. I choć oba państwa żyją w niezgodzie już od dawna, to dopiero na miesiąc przed zakończeniem pandemii konflikt miałby się zaognić, a do wojny wciągnięte zostałyby także Stany Zjednoczone.

Jak to możliwe, że ktokolwiek w XIII wieku mówił o USA czy Iranie? Wszak jeszcze wtedy nikt o nich nie słyszał! W Yalkut Shimoni nie znajdziemy obecnych nazw, padają jednak takie słowa jak Persja (dziś Iran) czy Edom, jak często nazywa się USA i ogólnie cywilizację zachodu.

Król Persji sprowokuje króla Arabii, a król Arabii pójdzie do Edomu, aby otrzymać od nich radę. Król Persji pójdzie i zniszczy cały świat, a wszystkie narody świata będą drżeć i panikować, padać na twarze i odczuwać skurcze jak przy porodzie

- napisano w Yalkut Shimoni.

Czy słowa te oznaczają, że jesteśmy u progu III wojny światowej? Pod koniec lutego poinformowano o bombardowaniu w Arabii Saudyjskiej. Za atakiem mieliby stać Huti - jemeńscy rebelianci wspierani przez Iran. Już chwilę po ataku Arabia Saudyjska zapowiedziała odzew...

Czytaj także
Przeczytaj więcej