18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dramat

Mroczna wizja jasnowidza na 2021 rok. KATASTROFA GORSZA OD COVID

31.12.2020  11:54
Przerażajace wizje na 2021 rok
Przerażajace wizje na 2021 rok Fot: SugaBom86/Shutterstock

Polska przestanie istnieć, a świat całkowicie uzależni się od Chin? jasnowidz Wojciech Glanc wieszczy wojnę i katastrofę gorszą, od pandemii koronawirusa.

Koniec dramatycznego roku 2020, wchodzimy w rok 2021. Ludzie na całym świecie żyją nadzieją, że będzie on lepszy, szczęśliwszy, obfitujący w dobro, a nie dramaty. Zdaje się jednak, że nadzieje te mogą być płonne. Kolejny jasnowidz mówi nam dokładnie to samo: BĘDZIE JESZCZE GORZEJ.

O tym, że rok 2021 będzie tragiczny, mówił między innymi znany powszechnie Nostradamus. Dramatyczny rok przepowiedział także jasnowidz Aujuja. Nawet nasz rodzimy Krzysztof Jackowski wieszczy dramaty, w tym załamanie gospodarki i nadciągająca na świat wojnę.

Teraz swe trzecie oko otworzył także (znany między innymi z programu "Big Brother") wróżbita Wojciech Glanc. Jasnowidz przekazał nam straszne wieści: w 2021 roku czeka nas wojna i katastrofa, przy której obecna pandemia wyda się niczym wielkim. Nie chodzi jednak o typowy konflikt zbrojny. Bić będziemy się o szczepionki.

Przepowiednia na 2021 rok. Wojciech Glanc ma złe wieści

Jak przepowiada Wojciech Glanc, w 2021 roku ponownie przekonamy się o tym, jak bardzo losy świata zależne są od Chin. W 2020 roku to właśnie z państwa środka rozlała się na wszystkie kontynenty zabójcza pandemia, później to Chiny dały światu materiały do walki z koronawirusem. Teraz ich władzę odczujemy jeszcze mocniej.

Będziemy zmuszeni do kupowania czegoś, od czego będzie zależne nasze życie - twierdzi Jasnowidz. - Potężna, ogromna zależność od Chin. Nie chodzi tu o szczepionkę. Będziemy zmuszeni do kupowania, aby móc żyć.

Czyżby to właśnie w Chinach miał powstać skuteczny lek do walki z COVID-19? A może czeka nas zabójcza mutacja koronawirusa, której nie dadzą rady wynalezione dotąd szczepionki? Albo światowa gospodarka upadnie, zostaną tylko Chiny? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższych miesiącach...

Rok 2021 rokiem nadziei? Tylko dla nielicznych...

Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że rok 2021 będzie rokiem trudnym, pełnym wyzwań i niepojętych zdarzeń. Rozgrywać się mają ludzkie tragedie, świat stanie nad przepaścią. A jednak... Dla wielu z nas rok ten będzie czasem ważnych zmian i to zmian często na lepsze.

Przygotujcie się na trudne miesiące, ale te miesiące, będą też twórcze, otworzą wielu z was oczy - mówi jasnowidz Wojciech Glanc.

Będzie to rok absurdów, będzie to rok szalony, ale jednocześnie uważam, ze będzie to rok nieprawdopodobnie kreatywny. Potrzeba matką wynalazków - przez wirus wielu ludzi znajdzie sposób na siebie. Niestety - kto mało elastyczny, ten zginie. Kto kurczowo trzyma się przeszłości, ten zginie - mówi jasnowidz.

Jedyną nadzieją dla wielu ludzi jest przebranżowienie się, znalezienie nowego sposobu na życie, zarabianie pieniędzy, pracę. - To jest czas, który wymusza zmiany - mówi Wojciech Glanc - To co było, nie wróci.

Polska w 2021 roku? Koszmarne wizje

Wojciech Glanc ma pewne ostrzeżenie dla Polaków. Twierdzi, że w 2021 roku w kraju zapanuje swego rodzaju cenzura. Wolność słowa zostanie ograniczona, wolność wypowiedzi będzie nam stopniowo odbierana. Co gorsza, Jasnowidz twierdzi, że zostaną wprowadzone przepisy, które wolność tą mocno ograniczą w sieci. - Będzie trzeba uważać na to, co się mówi - ostrzega.

Mówi także o polityce i władzy Prawa i Sprawiedliwości. Choć w ostatnich tygodniach zdawało się, że ich władza słabnie i partię czeka upadek, rok 2021 ukaże nam wyraźnie, że to tylko mrzonki.

W przyszłym roku zobaczycie pewną transformację. Będą rotacje, ale tylko pozorne. Zobaczycie, jak bardzo PiS się umacnia. Nie oddadzą władzy. Czegoś takiego BEZ KRWI się nie oddaje. Oni mogą zmienić nazwę, ale ryje pozostaną te same - wieszczy Wojciech Glanc.

Czeka nas coś nienormalnego. Nawet podróże będą niemożliwe. Coś nienormalnego przykryje zarazę - ostrzega.

Co zaś z Polską za kilka-kilkadziesiąt lat? - Niestety, miałem wizje, z których wynikało, że POLSKI JUŻ NIE MA - mówi jasnowidz. - Na przestrzeni 50 lat Polska zostanie rozebrana. Zniknie jako państwo. To będzie po prostu zagłada.