18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czeka nas wielkie cierpienie?

Przerażająca przepowiednia się spełnia! BABA WANGA MIAŁA RACJĘ

18.07.2022  14:14
Baba Wanga miała rację? Jej przepowiednia się spełnia
Baba Wanga miała rację? Jej przepowiednia się spełnia Fot: Domena publiczna

Baba Wanga była wielką, cenioną mistyczką, ale pozostawiła po sobie przerażające wizje. Część z nich właśnie się spełnia, inne zwiastują ciężką przyszłość.

Baba Wanga to tajemnicza, niewidoma i co ważne, nieżyjąca już od wielu lat bułgarska mistyczka. Kobieta jeszcze za życia nazywana była bałkańskim Nostradamusem, a po jej wizje zjeżdżali ludzie z całego świata. Kobieta przewidzieć miała takie wydarzenia, jak tragiczna śmierć księżnej Diany, atak na Nowy Jork z 11 września 2001 roku czy katastrofę w Czarnobylu.

Choć zmarła w latach 90. ubiegłego wieku, pozostawiła po sobie wiele niespełnionych jeszcze i uporządkowanych chronologicznie proroctw. Część z nich dotyczyła 2022 roku.

Przepowiednia Baby Wangi się spełnia?

Co Baba Wanga zobaczyła wewnętrznym okiem? Jedną z jej zapowiedzi było przejście ludzi w świat wirtualny, oderwanie od rzeczywistości i uzależnienie od nowych technologii. Cóż, to dzieje się już od lat i z czasem coraz bardziej postępuje. Były jednak i proroctwa bardziej szczegółowe.

Jedno z nich mówiło o przerażających zmianach klimatu, niedoborach wody i zabójczych temperaturach. Baba Wanga twierdziła, że w wielu miejscach na świecie brakować będzie wody pitnej, a rządy będą ją reglamentować. Apele, by oszczędzać wodę i używać jej tylko w sytuacjach pilnych, pojawiły się już miejscami w USA i Europie!

Dodatkowo Baba Wanga zapowiedziała, że w 2022 roku w części Europy temperatury sięgną 50 stopni Celsjusza i to dzieje się właśnie na naszych oczach. W Hiszpanii trwają gigantyczne pożary wywołane wysokimi temperaturami i suszą, a w najbliższych dniach południe Europy zaatakować ma antycyklon, który przyniesie prawdziwy żar.

Czarna przyszłość w wizjach Baby Wangi

Dodatkowo, jeszcze w tym roku - zdaniem mistyczki - w Azji i Australii nastąpić mogą wielkie powodzie, nawet tsunami, a w Indiach wielki głód wywołany suszą. Ponadto wieszczka twierdziła, że świat nawiedzi straszliwa pandemia, wywołana tajemniczymi wirusami. Te miałyby pozostawać zamarznięte gdzieś na Syberii, ale że klimat się zmienia, a dokładniej ociepla, to jeszcze w 2022 roku zaczną się uwalniać i zagrażać ludzkości.