18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jasnowidz przeraża

"Nie oddadzą władzy bez krwi". Szokująca przepowiednia na wybory

22.06.2020  13:54
Wojciech Glanc i straszna przepowiednia: PiS nie odda władzy bez krwi
Wojciech Glanc i straszna przepowiednia: PiS nie odda władzy bez krwi Fot: Piotr Molecki/East News

Jasnowidz Wojciech Glanc po raz kolejny patrzy w przyszłość i przepowiada, co czeka nas w polityce. Niestety, nie ma dla Polski i Polaków dobrych wieści.

Wojciech Glanc - hipnotyzer i jasnowidz - skupił się na nadchodzących wyborach prezydenckich i kandydatach na urząd głowy państwa. Stwierdził, że obecność Rafała Trzaskowskiego w kampanii mu "śmierdzi", a polityk został "wystawiony".

Pan Trzaskowski jest wykorzystany w tej grze, chłopcy się nim bawią, wsadzili go w iluzję, że startuje w wyborach. On jest tylko pionkiem - mówi jasnowidz. - Jest wykorzystany i sam tego nie wie - zaznacza.

Czy ma szansę na wygraną z Andrzejem Dudą? Nie, ale nie z powodu zbyt małego poparcia...

"Nie oddadzą władzy bez krwi"

Wojciech Glanc uważa, że PiS nie podda się i zrobi wszystko, by utrzymać władzę. W walce są w stanie zrobić bardzo dużo, nawet poświęcić obywateli. Wszystko w strachu przed konsekwencjami.

Nie ma innego wyjścia jak to, że wygra Duda. Oni po prostu nie oddadzą władzy, władzy, która jest tak intratna - mówi jasnowidz. - To już nie jest walka o stołek, to już jest dla niektórych z nich walka o życie, walka o wolność, bo mają świadomość, że jak coś się zmieni, to niektórzy z nich trafią do więzień - mówi Glanc.

Jasnowidz opowiedział wizję, jaka nawiedziła go w ostatnich dniach. W niej zobaczył prezydenta i Jarosława Kaczyńskiego jako ofiary tajemniczego zdarzenia.

Prezydent w towarzystwie "szeregowego posła", obaj w kołnierzach ortopedycznych, stoją nad czymś, co wygląda jak pobojowisko, było tam masa drutów kolczastych. Mam takie odczucie, że przed wyborami nastąpi taka sytuacja... to będzie pseudo wypadek, pseudo katastrofa. Będzie sfingowana sytuacja, która odwróci uwagę wszystkich. Powiedzą, że to próba zamachu

- ostrzega jasnowidz.

Obawiam się przelewu krwi. Krwi na rękach obecnej władzy - dodaje.

Dyktatura jest w rozkwicie - straszy Wojciech Glanc.

Jasnowidz przerażony

Wojciech Glanc w swoich wizjach zobaczył coś jeszcze. Długo wzbraniał się z wyjawieniem ostatniej wizji. W końcu zdecydował jednak, że będzie szczery: czeka nas stan wyjątkowy - oznajmił.

Jasnowidz nie jest pewien, czy faktycznie rząd zdecyduje się na tak drastyczny krok i wprowadzi w Polsce jeden ze stanów nadzwyczajnych. Uważa, że stanem wyjątkowym może być też sytuacja w kraju, nagromadzenie emocji i szokujące wydarzenie, do którego dojdzie na trzy dni przed wyborami.