18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówi o Polsce

Przepowiednia Łucji dos Santos. Maryja pokazała jej to w Fatimie

10.10.2022  15:38
Przepowiednia Łucji dos Santos o III wojnie światowej
Przepowiednia Łucji dos Santos o III wojnie światowej Fot: Rafael Trafaniuc/Shutterstock, Wikimedia Commons

Łucja dos Santos to beatyfikowana portugalska zakonnica, która w Fatimie była świadkiem objawień maryjnych. Od tego czasu nachodziły ją wizje dotyczące przyszłości, w tym przepowiednia o III wojnie światowej.

Siostra Łucja była w młodości świadkiem objawień maryjnych w Fatimie, które przez Kościół zostały uznane za prawdziwe. Od tego czasu miała wizje i wygłaszała przepowiednie o tym, co może się wydarzyć w przyszłości. Jedno z jej proroctw dotyczyło wybuchu III wojny światowej, która, w obliczu wojny w Ukrainie i jej eskalacji, staje się coraz bardziej możliwa. Zwłaszcza, że Rosja odgrywa w tej przepowiedni kluczową rolę.

Przepowiednia Łucji dos Santos

Zdaniem Łucji dos Santos, konflikt światowy wybuchnie ponownie, gdy rozpocznie się wojna między dwoma wielkimi mocarstwami - Rosją a Chinami. Starcie tych potęg doprowadzić ma do wielkich, globalnych zniszczeń, ponieważ użyta zostanie broń nuklearna.

Według siostry Łucji, całkowite zniszczenie dotknie Szwajcarii, Włoch, Niemiec i Danii.

Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać

- prorokowała Łucja.

Polska będzie najważniejsza podczas III wojny światowej

Siostra Łucja dos Santos powiedziała też o Polsce – nasz kraj ma odegrać najważniejszą rolę w konflikcie, bo to od nas zależeć będzie przyszłość Europy. W Polsce ma nastąpić odrodzenie całego świata poprzez system polityczny, który stworzy nowe prawa, będące zgodnymi z prawem Bożym. Wówczas Polska będzie liderem powojennego, odradzającego się świata.

Polska w swoich granicach będzie realizować prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia – przepowiadała Łucja dos Santos

logo Tu się dzieje