18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

2022 rokiem zagłady

Baba Wanga wieszczy mrok. Szarańcza, głód, inwazja kosmitów

28.12.2021  14:35
Baba Wanga miała przerażające wizje na 2022 rok
Baba Wanga miała przerażające wizje na 2022 rok Fot: EAST NEWS, Wikipedia

Kolejny rok i przerażające przepowiednie znanej wieszczki. Baba Wanga ogłosiła przed śmiercią, że 2022 będzie rokiem nieodwracalnych zmian na Ziemi. lodowce uwolnią zabójczego wirusa, a uprawy zaatakuje żarłoczna szarańcza. A to dopiero początek czarnych wizji na najbliższe miesiące.

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych wieszczek na świecie. Bułgarka jako dziecko straciła wzrok, zyskując jednocześnie dar jasnowidzenia. Od lat młodzieńczych głosiła rzeczy niewyobrażalne, które dziwnym trafem zaczęły się spełniać. W kraju szybko poniosła się wieść o jej zdolnościach i w kolejce po informacje na temat przyszłości zaczęły ustawiać się tłumy.

Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Baba Wanga, zmarła w 1996 roku, pozostawiła po sobie jednak cały stos przepowiedni na kolejne lata. Szacuje się, że dotychczas wypełniło się około 80 procent tego, co zapowiedziała na minione już czasy. To ona jako pierwsza zobaczyła ataki ISIS, śmierć księżnej Diany czy rozpad ZSRR. Twierdziła też, że rok 2021 granicą, a 2022 przyniesie wielkie, katastrofalne zmiany i sprawi, że świat będzie coraz mniej przyjaznym, do życia.

Baba Wanga i jej przepowiednie na 2022 rok

Baba Wanga nie miała jednej, konkretnej przepowiedni na 2022 rok. Miała ich co najmniej kilka i każda kolejna okazywała się jeszcze gorsza. Cóż takiego przepowiedziała nam bułgarska wieszczka?

Między innymi to, że w 2022 roku zacznie brakować ludziom wody pitnej. Nie mowa tu o Afryce, gdzie problem znany jest od wielu lat, a o wielkich, nowoczesnych metropoliach. Świat czekać ma też atak żarłocznej szarańczy. Owady mają atakować ogromne połacie zbóż, co poskutkuje głodem rozlewającym się na calutki niemal świat. Ponadto szykują nam się potworne zmiany klimatyczne. Europę nawiedzić mają powodzie, Australię kolejne wielkie pożary a Amerykę potężne wiry polarne. W New Delhi temperatury długotrwale przekraczać mają 50 stopni Celsjusza!

Kosmici i ludzie-zombie

Baba Wanga zapowiedziała także na 2022 rok... inwazję kosmitów. Wieszczka twierdziła, że na Ziemi pojawią się przybysze obcej cywilizacji, nie sprecyzowała jednak, co to oznacza dla ludzi i czy aby na pewno powinniśmy bać się tej wizyty. Dotychczasowi mieszkańcy zielonej planety zaczną z kolei przemieniać się w zombie. Nie chodzi oczywiście o krwiożercze trupy, a o coraz większe uzależnienie od technologii i nieumiejętność życia bez niej.
Ostatnia przepowiednia powinna przerazić ludzkość. Naukowcy od lat ostrzegają, że w topniejących lodowcach mogą kryć się niebezpieczne, zabójcze wręcz wirusy. Baba Wanga twierdziła, że jeden z nich wydostanie się i zaatakuje w 2022 roku. Co gorsza, wirus ten ma być zabójczy zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.