18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała boskie objawienia

Przepowiednie Podlasianki: Bóg dał Polsce rolę nawrócenia TEGO kraju

28.10.2022  12:46
Przepowiednie Podlasianki
Przepowiednie Podlasianki Fot: d1kej/Shutterstock, ProCinemaStock/Shutterstock

Zdaniem nieco zapomnianej już jasnowidzki z Podlasia, znanej po prostu jako „Podlasianka” Polska będzie miała niesamowicie ważną rolę w polityce regionu.

Choć dziś jest już nieco zapomniana, przyćmiona choćby przez słynną Agnieszkę Pilchową, w czasach swojej działalności była traktowana z wielkim szacunkiem, a wiele z jej przepowiedni się sprawdziło. Podlasianka prorokowała m.in. dojście Hitlera do władzy, wybuch II wojny światowej, a także powstanie Unii Europejskiej.

Tożsamość Podlasianki nie jest znana, dzieliła się ona wizjami w tajemnicy przed światem, a jedynym jej powiernikiem był zakonnik Józef Prus, który spisał jej niezwykłe słowa. Była to kobieta niezwykle wierząca w Boga i ubiegała się nawet o przyjęcie do klasztoru. Została jednak odrzucona przez Karmelitanki Bose właśnie ze względu na jej zdolność przepowiadania przyszłości, choć tłumaczyła ona, że źródłem wizji są Matka Boska i Jezus Chrystus.

Wybrana przez Boga na przekór

Podlasianka mówiła, że choć jest słaba i ułomna, to została wybrana przez Boga.

Dlaczego Bóg Najwyższy powołał Swego Wielkiego Proroka ze zleceniem do mnie, kobiety słabej, pełnej wad i ułomności, a pozbawionej wpływów i znaczenia? Bóg wybiera słabych i głupich, aby zawstydzić możnych i rozumnych, którzy gardzą Jego wolą. Zabieram więc głos, jako słaba i głupia, przeciwko wielkim, potężnym i uczonym, którzy nadużyli miłosierdzia Bożego i obudzili gniew Sprawiedliwości Najwyższego

- mówiła wieszczka.

Jej przepowiednie dotyczyły gniewu Boga, który dotknie poszczególne narody.

Straszna wizja przyszłości Polski

Bóg obdarzył nas wolną wolą – to ważny kontekst przepowiedni Podlasianki. Przepowiadała w 1932 roku, że wojny światowe będą jeszcze tylko dwie. To, jak zachowamy się po wojnie, wpłynie na nasze losy, a postępować mamy zgodnie z wolą Boga – to uchronić ma nas przed apokalipsą.

Świat może zginąć bardzo prędko w straszliwym kataklizmie, jaki przyjdzie bezpośrednio po wojnach i rewolucji. Było mi objawione, że termin katastrofy, która ma położyć kres Ziemi, może być wcześniejszy lub późniejszy, w zależności od zachowania się ludzi wobec kar zesłanych na nich dla opamiętania i poprawy

- mówiła.

Kluczowa będzie rola Polski – mamy być przewodnikami innych narodów i… nawrócić Rosję. Zdaniem Podlasianki Bóg nadał Polsce wielkie znaczenie, lecz to wszystko może zostać udaremnione, jeśli poddamy się grzechom. Wówczas spotka nas kara.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także