18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła co stanie się z Polską

Przepowiednia siostry Łucji i III wojna światowa

Wojciech Kozicki
01.02.2021  21:40
Siostra Łucja i przepowiednie dotyczące Polski. Będzie wojna z Niemcami i apokalipsa?
Siostra Łucja i przepowiednie dotyczące Polski. Będzie wojna z Niemcami i apokalipsa? Fot: LUKASZ SZCZEPANSKI/REPORTER/East News

Nostradamus, Baba Wanga, jasnowidz Jackowski i ojciec Pio czarno widzą przyszłość świata i Polski. Ich wróżby, wizje i proroctwa to głównie III wojna światowa, atak żywych trupów, koniec świata, apokalipsa i kataklizmy.  Słynna siostra Łucja również zapowiedziała, że wkrótce czeka nas najwyraźniej armagedon i totalna masakra. Jej przepowiednie, które przekazała jej Maryja, mrożą krew w żyłach. Ma jednak dobre wiadomości do Polski. Czy stanie się "Chrystusem narodów"?

Siostra Łucja dos Santos z Portugalii, która była świadkiem objawień fatimskich, zmarła w 2005 roku. Jednak jej przepowiednie i proroctwa, którymi dzieliła się z zakonnikiem Augustynem Fuentesem, wciąż cieszą się ogromną popularnością. Ostrzegała, że świat czekają straszne wydarzenia i katastrofy, a przy okazji ujawniła przyszłość Polski. Czy Polacy przetrwają III wojnę światową i czy czeka nas kolejna wojna z Niemcami?

Przepowiednie siostry Łucji

Siostra Łucja w swoich przepowiedniach ostrzegała, że nadciąga III wojna światowa, podczas której zostanie wykorzystana broń jądrowa. Najbardziej zniszczone w wyniku bombardowania nuklearnego zostaną takie kraje jak Niemcy, Dania, Holandia i Francja.  

Jak czytamy na antyradio.pl, III wojna światowa zacznie się, gdy Chińczycy zaczną atakować białych, a następnie zaatakują Rosję. Na świecie rozpoczną się czystki etniczne zagrażające całej białej rasie. Chińczycy podobno będą wyjątkowo okrutni, naśladując postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej.

Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać – ostrzegała siostra Łucja. (Antyradio)

Jak będzie wyglądała III wojna światowa?

Zdaniem zakonnicy, Niemcy wciągną w wojnę USA jako sojusznika, co z kolei sprowokuje Azję. Stany Zjednoczone i Wielka Brytania rozlokują swoje wojska w krajach takich jak Irak, Turcja, Iran i Bałkany, by móc odeprzeć atak Chin.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze Ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa. Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa – twierdziła siostra Łucja. (RMF FM)

Inwazja Niemiec na Polskę

Co w tej globalnej masakrze czeka Polskę? Zdaniem Łucji, Niemcy będą chciały skorzystać z sytuacji i zająć nasze terytorium, ale te działania zakończą się porażką. W wyniku bombardowań mogą ucierpieć Śląsk, Szczecin i niektóre porty.

Polska i III wojna światowa. Będziemy jak "Chrystus narodów"?

Finalnie Polska wyjdzie z III wojny światowej obronną ręką i „zostanie wyniesiona na wyżyny”. To właśnie Polacy mają odgrywać w kluczową rolę w odbudowie Europy po III wojnie światowej.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie – mówiła siostra Łucja. (rmf24.pl)

Katastrofy i kataklizmy na świecie

Jak podaje Newsweek, w wizjach siostry Łucji pojawiają się także potworne katastrofy naturalne. Grożą nam kataklizmy i klęski żywiołowe takie jak m.in. wybuchy Etny i innych wulkanów, które spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Niemcy zostaną zalane przez morze, które wleje się aż w dolinę Renu.

Siostra Łucja i objawienia fatimskie

Siostra Łucja, gdy miała 10 lat, wraz z Hiacyntą i Franciszkiem w 1917 roku byli świadkami objawień fatimskich. Kościół w 2008 roku rozpoczął jej proces beatyfikacyjny, by mogła zostać uznana za błogosławioną. Z Łucją kilkukrotnie spotykał się Jan Paweł II.

Czytaj także