18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS się posypie

Jasnowidz przewidział śmierć Jarosława Kaczyńskiego! „Będą imprezy"

21.10.2022  20:17
Czy Jarosław Kaczyński wkrótce umrze?
Czy Jarosław Kaczyński wkrótce umrze? Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER, YouTube Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się niezwykłą wizją dotyczącą prezesa PiS! Jego zdaniem Jarosław Kaczyński umrze jeszcze w tym roku – przyczyną ma być bardzo zły stan zdrowia.

Jasnowidz Wojciech Glanc zamieszcza swoje przepowiednie na kanale na YouTube. Niedawno mówił o śmierci Władimira Putina, a teraz – zdradził, kiedy umrze prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem ma to nastąpić jeszcze w tym roku, w związku z bardzo złym stanem zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.

Kiedy umrze Jarosław Kaczyński? Jasnowidz przepowiada

Glanc często dzieli się w swoich nagraniach wizjami związanymi z Polską i polską polityką. Najnowsza przepowiednia dotyczy zdrowia i życia Sz. P. Prezesa, tj. Jarosława Kaczyńskiego, który niepodzielnie rządzi całym krajem ze swojego żoliborskiego domku.

Wojciech Glanc w swej najnowszej wizji zobaczył śmierć Jarosława Kaczyńskiego. Doszło do tego, ponieważ jasnowidz „wszedł w ciało” prezesa i dzięki temu poczuł, jaki jest jego stan zdrowia. Jest źle!

Według mnie, to jest moje odczucie, Jarosław Kaczyński nie doczeka końca tego roku. (…) Wspólnie z widzami wchodziliśmy w ciało pana Jarosława. I to są właśnie reperkusje tego wchodzenia w ciało człowieka, że pojawiają się dodatkowe rzeczy, dodatkowe odczucia. Bardzo niedobrze jest z jego zdrowiem, coś od środka go już tam nieźle, poważnie żre. I ja uważam, że końca roku nie doczeka

- mówił jasnowidz Wojciech Glanc.

Glanc nie życzy Kaczyńskiemu źle – po prostu musiał podzielić się ze światem tak ważnymi wieściami, jak śmierć prezesa PiS. „Stwierdzam tylko i wyłącznie fakt”, powiedział. Opisał również reakcję Polaków na śmierć Jarosława Kaczyńskiego:

Będą imprezy, gdzie ludzie się będą cieszyć i będą imprezy żałobne, po skrajnościach

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także