18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego się nie "odzobaczy"

Przez 40 lat nie mył włosów. Wygląd tego mężczyzny Was zgniecie

20.11.2019  14:21
Przez 40 lat nie mył włosów. Wygląd tego mężczyzny Was zgniecie
Przez 40 lat nie mył włosów. Wygląd tego mężczyzny Was zgniecie Fot: EAST NEWS

Szampon nie jest nikomu do życia potrzebny. Dobitnie dowodzi tego przypadek 63-letniego Sakala Dev Tuddu z Indii. Przez 40 lat nie mył on włosów. Ostrzegamy, to zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Szampon, ciepła woda i relaks w kąpieli? 63-letni Salak Dev Tuddu nie potrzebuje tego do szczęścia. Ostatni raz umył włosy 40 lat temu i nie planuje tego powtarzać.

Wyobrażacie sobie, jak wyglądałaby Wasza fryzura, gdybyście przez 40 lat nie mylili głowy i nie korzystali z pomocy fryzjera? Sakal, dla którego szampon jest niepotrzebnym zbytkiem - przekonał się naocznie, co dzieje się z włosami i skórą głowy po takim eksperymencie.

Szampon widział ostatni raz... 40 lat temu!

Ostatni raz szampon miał w ręku dokładnie 40 lat temu. Sakal Dev Tuddu posiada 6-metrowe, naturalne dredy, które od czterech dekad nie widziały wody. Mężczyzna uważa, że długie, nieumyte włosy są błogosławieństwem i darem do Boga.

Twitter

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ludzie w Indiach żywią przekonanie, iż osoby wyróżniające się wyglądem w jakiś sposób są święte. Nie da się ukryć, że Sakal wyróżnia się bardzo.

63-latek twierdzi, że wiele lat temu objawił mu się Bóg, który nakazał mu zostawić szampon w spokoju i nie myć więcej włosów, a także zrezygnować z picia i palenia. To właśnie uczynił i od 40 lat przestrzega swoich postanowień.

Jego wyrzeczenia są dopingowane przez sąsiadów, którzy również wierzą w świętość Sakala. Długowłosy mężczyzna jest również lokalnym uzdrowicielem, który specjalizuje się w leczeniu bezpłodności. Ludzie z Indii przyjeżdżają do niego, przebywając często bardzo daleką drogę.

Mężczyzna mieszka ze swoją żoną Ruoiyą Devi. Mają trzech synów i trzy córki. Jak twierdzi Sakal - rodzinie zupełnie nie przeszkadzają jego włosy. Jak Wam się podoba taka droga do świętości?