18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiedzieliście o tym?!

Przez RANDKI można stracić ZDROWIE. Mocna sprawa

06.02.2022  20:03
Walentynki grozy. Randki szkodzą zdrowiu!
Walentynki grozy. Randki szkodzą zdrowiu! Fot: APIWAN BORRIKONRATCHATA/Shutterstock

Randka powinna być przyjemna, ale nic bardziej mylnego. Nie zawsze tak jest! Bardzo często wstyd i kompromitacja, które mogą pojawić się na miłosnych spotkaniach. wpływają na człowieka bardzo negatywnie.

Nadchodzące Walentynki mogą być miłe, ale trzeba uważać, bowiem jest niejeden powód, dla którego przyjemny wieczór może się zmienić w pełen frustracji moment. 14 lutego naszpikowany jest  niebezpiecznymi pułapkami. 

Przede wszystkim uważajcie na dietę osoby, z którą planujecie spędzić czas. Jeśli traficie na wegankę lub weganina i zaprosicie ją/jego na steka - to gwarantujemy, że z szansy na rozwój związku wyjdą Wam nici.

Walentynki grozy. Randki szkodzą zdrowiu!

Istnieje również druga strona barykady - coraz popularniejsza robi się dieta karniwora. Osoby ją stosujące jedzą wyłącznie mięso i produkty odzwierzęce - podpowiadamy zatem: wegańska knajpa wcale nie jest bezpieczną opcją.

Uwzględnijcie również fakt, że wiele osób ma różne alergie. Druga połowa randki spędzona na SORze nie brzmi przecież jak realizacja najskrytszych marzeń.

Poza jedzeniem, polecamy uważać na prezenty. Ciężko jest trafić w ludzkie gusta, ale przede wszystkim nie polecamy własnoręcznych podarunków i wytworów swojej wyobraźni takich jak np. wiersze. 

Niestety, taki stres i napięcie, jakie generują się w czasie święta zakochanych mogą źle wpływać na nasze zdrowie, m.in. obniżając odporność. W czasie pandemii koronawirusa może być to śmiertelnie niebezpiecznie. Dlatego szczególnie mocno na siebie uważajcie!