18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorąca noc

Przyszła do szpitala z wibratorem we wnętrznościach. Lekarze padli

30.01.2020  18:16
Przyszła do szpitala z wibratorem we wnętrznościach. Lekarze padli
Przyszła do szpitala z wibratorem we wnętrznościach. Lekarze padli Fot: Pixabay

Fatalny finał gorącej randki w Arizonie. Podczas miłosnych uniesień, gdzieś w ciele kobiety "zagubił się" wibrator. Gdyby nie pomoc lekarzy, byłoby krucho. 

Mieszkanka Arizony na długo zapamięta tę upojną noc. Kobieta używała ze swoim partnerem mini wibratora znanej w Ameryce firmy, kiedy urządzenie... zniknęło w jej ciele.  Ogromny ból kobiety zmusił parę do poszukania pomocy lekarza. 

Poruszałam się i nagle poczułam ostry ból

- opowiada mieszkanka Arizony o przebiegu stosunku w rozmowie z "AZ Family". 

Miała wibrator we wnętrznościach

Kobieta wciąż czuła, jak urządzenie wibruje w jej ciele. W szpitalu lekarze byli dość skonsternowani, ale wykonali odpowiednie badania i... zlokalizowali wibrator w pęcherzu pacjentki. Zgodnie twierdzili, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. 

Byłem naprawdę zaskoczony. Kiedy obejrzałem zdjęcie RTG, zdałem sobie sprawę, że urządzenie znajduje się w pęcherzu pacjentki. Nigdy nie widziałem takiego przypadku w całej mojej karierze

- mówił obecny na dyżurze dr Greg Marchand.

Historia dobrze się skończyła dzięki interwencji medyków. Kobieta jednak planuje złożyć skargę przeciwko firmie produkującej te zabawki erotyczne. Amerykanka uważa, że mały rozmiar i wąski kształt urządzenia sprawiają, że jest ono niebezpieczne.

Nie chcielibyśmy być na jej miejscu. 

Czytaj także