18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Projekcja umysłu, nie ma grawitacji"

Polski raper udowodni, że Ziemia jest płaska!

08.09.2022  11:20
Polski raper Ak-47 chce udowodnić, że Ziemia jest płaska
Polski raper Ak-47 chce udowodnić, że Ziemia jest płaska Fot: YouTube/SSG - screen, Shutterstock/FastMotion

Czy Ziemia jest płaska? Jeśli są na to dowody, to polski raper AK-47 zamierza je znaleźć. Adam Kubiak ogłosił, że przeprowadzi doświadczenia i eksperymenty, by potwierdzić teorie spiskowe. W swojej twórczości nawiązuje stylistyczne do takiej klasyki polskiego rapu jak Kaliber 44 i 52 Dębiec, a swoimi poglądami sięga głębiej niż Kyrie Irving,Tila Tequila, Marcin Rola i Samuel Birley Rowbotham. Podczas gdy on stara się udwodnić, że planeta jest płaska, wielu fanów muzyki stara się udowodnić, że Ak-47 jest dobrym raperem. 

Jakie są dowody na to, że Ziemia jest płaska? Polski raper AK-47 zamierza je znaleźć i udowodnić teorie płaskoziemców. Pieśniarz na swoim Facebooku ogłosił, że przeprowadzi stosowne doświadczenia i eksperymenty. Jak na razie planuje umieścić obiektyw na wysokości 30 kilometrów. Przy okazji rozsyła swoim fanom filmy dokumentalne mające potwierdzać teorie o płaskiej Ziemi.

Raper Ak-47 i płaska Ziemia. Znajdzie dowody na teorie spiskowe?

Raper AK-47 od 2014 roku lansuje poglądy i teorie spiskowe, że Ziemia jest płaska. W jednej w ostatnich wypowiedzi dywagował na temat przyjętego modelu rzeczywistości heliocentrycznej i poddał go w wątpliwość. Pojawił się także wątek illuminati i pedofilii w Hollywood. Brakuje jeszcze tylko teoriii, że rząd PiS to "dobra zmiana", a w TVP mówią tylko prawdę...

Jeśli zobaczę półkulisty horyzont to przeproszę za błędne myślenie. Jeśli ujrzę horyzont na wysokości oczu w linii prostej, ty już wiesz. Poślemy w niebo kilka kamer. Świetny fotograf bierze udział w tym eksperymencie. Uszanowanie – zapowiedział raper AK-47 na Facebooku.

Dlaczego raper Ak-47 uważa, że Ziemia jest płaska? W dyskusjach z fanami pyta m.in. w jaki sposób woda zakrzywia swój poziom na globie i dlaczego inżynierowie przy budowie torów kolejowych nie biorą pod uwagę krzywizny Ziemi? Uważa, że grawitacja nie istnieje, ”horyzont obala kłamstwo heliocentryczne”, a najbogatsi ludzie na świecie chcę utrzymać narody w niewiedzy, by manipulować społeczeństwami. Widzieliście, że za kurtyną materialnego świata 3D stoi energia?

Nawet jeśli nie udowodni, że Ziemia jest płaska, to już odniósł sukces. Wygrał potężną reklamę swojej osoby i twórczości. Portale takie jak np. Glamrap.pl uczyniły z niego najpopularniejszego „płaskoziemcę” w Polsce.

To co obserwujesz na niebie to manifestacja wyższych płaszczyzn egzystencjonalnych (plany duchowe, szczeble drabiny świadomości, czakry), które manifestują się w ten sposób. Nie jesteś w stanie tam dotrzeć, ponieważ „każdy” wymiar jest sam w sobie układem zamkniętym. Dziś człowiek patrzy tylko oczami. Nie dostrzega głębi w niczym. Nie zdają sobie sprawy co tracą. Ziemia to trójwymiarowa czasoprzestrzeń z horyzontem i perspektywą zaprojektowana w konkretnej gęstości. Żadnych kulistych planet, żadnej przestrzeni kosmicznej, żadnego ogromnego słońca oddalonego o miliony kilometrów… To projekcja umysłu, o wysoce zaawansowanej matematycznie matrycy, poruszająca się po „ograniczonej” płaszczyźnie, zawartej w firmamencie, szerzej zwanym „kopułą nieba”. Tak, nazwijcie mnie odklejonym od tej kopuły – pisał niedawno Ak-47.

AK-47 - Jeden Krok

Czytaj także