18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pentagon coś ukrywa?

Raport o UFO został OCENZUROWANY?! Zniknęły ważne dane

30.03.2022  17:38
Pentagon ukrywa prawdę o UFO?
Pentagon ukrywa prawdę o UFO? Fot: ssbooklet/Shutterstock

Niektóre informacje dotyczące UFO nie zostały ujawnione w raporcie opublikowanym kilka miesięcy temu przez Pentagon. Jednak utajnione dane niekoniecznie muszą dotyczyć istot pozaziemskich, co wywołuje jeszcze większy niepokój.

Stany Zjednoczone od kilku lat poważnie traktują wszystkie doniesienia o UFO. Informacje te często mogą zwierać cenne dane dotyczące np. obiektów szpiegowskich, wysyłanych przez wrogie kraje. Jednak część zjawisk jest niemożliwa do wyjaśnienia, co potwierdza opublikowany w ubiegłym roku raport Pentagonu na temat niezidentyfikowanych obiektów latających.

Co ciekawe, nawet administrator NASA na podstawie przeanalizowanych raportów miał stwierdzić, że w kosmosie nie jesteśmy sami i niewykluczone, że ktoś cały czas nas obserwuje. Jednak najbardziej interesujący jest fakt, że część informacji zawartych w raporcie Pentagonu z nieznanych powodów została utajniona. Niedawno fragmenty "wyciętych" analiz zostały opublikowane przez The Black Vault.

Co usunięto z raportu o UFO?

Jak się okazuje, dokument dotyczący UFO nie zawierał m.in. relacji pilotów, którzy w podobny sposób relacjonowali wygląd niezidentyfikowanych obiektów. Okazało się, że wszyscy świadkowie mówili o "powszechnie występujących kształtach". Wygląda na to, że spotkania z obiektami o podobnym wyglądzie się powtarzają.

Utajnione informacje niekoniecznie muszą dotyczyć obcej cywilizacji i wyglądu kosmicznych statków. Możliwe, że tajemnicze obiekty to drony lub supernowoczesne samoloty wysłane na teren Stanów Zjednoczonych przez wrogie państwa, a to w obecnych czasach jest jeszcze bardziej niepokojące niż doniesienia o kosmitach.

Czytaj także