18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raz dziewczyna, raz chłopaczek...

Żywy Ken jest Barbie. Zmiana płci i szokująca przemiana

Wojciech Kozicki
07.01.2020  10:14
Ken zmienił płeć - niezła z niego lalka?
Ken zmienił płeć - niezła z niego lalka? Fot: Facebook/Cinema Society

Rodrigo Alves niegdyś znany był jako „Żywy Ken”. Zwykłe operacje plastyczne już mi nie wystarczyły, więc w końcu zmienił się "ostatecznie" i teraz jest jak Barbie. Szokująca przemiana celebryty – na odcięciu klejnotów się nie skończy.

Rodrigo Alves przeszedł ok. 150 operacji plastycznych i wydał 2,5 mln złotych, by wyglądać jak Ken. Wycięcie żeber, wszczepienie implantów mięśni brzucha, lifting pośladków, liposukcje… ciągle mu mało! Teraz Brazylijczyk poszedł na całość i zmienił płeć. Przemiana wizualna to jednak nie wszystko, ma też nowe imię.

Ken to od teraz Barbie. Skasował dotychczasowe zdjęcia na Instagramie, by zacząć wszystko od nowa jako kobieta. Widziano go/ją już na mieście w szpilkach i czarnym furze, a media donoszą, że ma bujne blond loki i mocny makijaż. Prosi, by nazywać go Roddy.

Życie bez penisa

Operacje plastyczne takie jak np. „feminizacja twarzy” to dopiero początek przemiany, bo Alves musi brać leki hormonalne, by zmienić się w kobietę. Wkrótce czeka go również powiększenie piersi oraz usunięcie jabłka Adama i penisa. Twierdzi jednak, że teraz jego ciało pasuje do jego umysłu, bo od zawsze czuł się kobietą.

W końcu mogę powiedzieć wszystkim, że jestem kobietą. W końcu jestem sobą – z dumą stwierdził Alves.

Przeczytaj więcej
Komentarze