Zarabia kokosy

Rzuciła pracę w korpo by sprzątać ludziom NAGO za kasę. Ogromne stawki

02.03.2020  16:27
Rzuciła pracę w korpo by sprzątać ludziom NAGO za kasę. Ogromne stawki
Rzuciła pracę w korpo by sprzątać ludziom NAGO za kasę. Ogromne stawki Fot: EAST NEWS

A gdyby tak rzucić wszystko i... zacząć sprzątać nago za pieniądze? Najpewniej taka myśl pojawiła się w głowie 35-latki, zanim wywróciła swoje życie do góry nogami.

35-letnia Claire O’Connor przez lata pracowała w korporacji sprzątającej hotele. Miała męża i trójkę dzieci i wciąż narzekała na marne zarobki. Pewnego dnia postanowiła tak po prostu zmienić swoje życie. Wpadła na pomysł by dalej sprzątać, z tym, że bez pośrednictwa korporacji, za duże pieniądze i... nago!

Rzuciła korpo by sprzątać nago

Jej firma Fantasy Clean momentalnie odniosła sukces. Okazało się, że jest wiele osób, które chętnie osiągną porządek przy pomocy kobiety w stroju Ewy. Za godzinę takiego pucowania mieszkania, klient musi zapłacić aż 450 zł. W końcu przyjemność patrzenia i ryzyko zawodowe przeziębienia się - muszą kosztować ekstra.

Nie pozwalam na dotykanie, robienie mi zdjęć podczas pracy, ani żadne inne "extra dodatki". Po prostu wejdę do mieszkania, wykonam swoją pracę i wychodzę

- przekonuje właścicielka Fantasy Clean. 

Firma w ofercie ma również sprzątanie topless, w bieliźnie lub w stroju francuskiej pokojówki. Mąż przedsiębiorczej Brytyjki nie ma nic przeciwko takiej formie zarabiania pieniędzy. Oburzenia nie kryją jednak internauci.

Jak nisko trzeba upaść dla pieniędzy. Przecież to forma prostytucji

Myślę, że prawo powinno zakazać tych obrzydliwych praktyk

- piszą w sieci.

Myślicie, że faktycznie jest to aż tak straszliwa praktyka?

Przeczytaj więcej
Komentarze