18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Płatność bardzo zbliżeniowa

Sprzedaje dziewictwo z szokującego powodu

Wojciech Kozicki
17.02.2020  20:52
Amanda sprzedaje swój pierwszy seks - dziewczyny idą jej śladem i oferują swój pierwszy raz za pieniądze
Amanda sprzedaje swój pierwszy seks - dziewczyny idą jej śladem i oferują swój pierwszy raz za pieniądze Fot: Australscope, Yahoo

Amanda po wypadku samochodowym wpadła w potworne długi. Aby rozwiązać swoje problemy finansowe, postanowiła sprzedać coś bardzo osobistego– dziewictwo. Licytacja „pierwszej nocy” trwa w internecie i okazuje się, że seks z dziewicą za pieniądze staje się modny.

Amanda ma 20-lat i pochodzi ze Szwajcarii. 2 lata temu przeżyła za granicą wypadek samochodowy, gdy jej pojazd przebił płot i wpadł do rzeki. Przeżyła, ale gdy wyszła ze szpitala, okazało się, że musiała zapłacić za leczenie i naprawę samochodu ok. 250 tys. złotych. Jej rodzina nie miała takich środków, ale jakimś cudem zdobyła pieniądze i uratowała dziewczynę.

Jak podaje yahoo.com, Amanda po 2 latach postanowiła oddać im pieniądze. Ale skąd 20-latka weźmie taką kwotę? Za pomocą portalu internetowego wystawiła na sprzedaż swoje dziewictwo. Cena wywoławcza to 100 tys. euro, czyli ok. 424 tys. złotych. Obiecuje, że jeśli dostanie więcej pieniędzy niż zakładała, zainwestuje je w edukację i podróże.

Amanda spotka się z klientem w Niemczech, ponieważ pozwala tam na to prawo. To nabywca dziewictwa wyznaczy hotel, w którym odbędzie się stosunek, ale wcześniej będzie musiał wpłacić 10% ostatecznej kwoty. Razem z Amandą odwiedzą również ginekologa, który potwierdzi, czy usługodawca na pewno jest dziewicą. Ona twierdzi natomiast, że jest jej wszystko jedno, z kim będzie uprawiała seks po raz pierwszy.

Dziewictwo nie ma już znaczenia jak kiedyś. Nieważne z kim zrobię to pierwszy raz – powiedziała Amanda.(Yahoo)

Seks z dziewicą za pieniądze

Media zwracają uwagę, że Amanda nie jest jedyną dziewczyną, która oferuje dziewictwo na sprzedaż. Coraz więcej dziewczyn czuje niezły interes i oferuje w internecie rozdziewiczenie za kasę, co staje się popularnym trendem i łatwym sposobem na zarobienie pieniędzy. Powstają nawet specjalne portale, na których można dosłownie PRZEBIERAĆ W OFERTACH! Chętnych podobno nie brakuje i wielu mężczyzn chce kupić seks z dziewicą, płacąc za taką usługę nawet miliony dolarów!

Czytaj także
Przeczytaj więcej