18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość aż po grób

Kobieta chce poślubić seryjnego mordercę. "Jest bardzo wrażliwy"

17.12.2019  14:53
Kobieta chce poślubić seryjnego mordercę. "Jest bardzo wrażliwy"
Kobieta chce poślubić seryjnego mordercę. "Jest bardzo wrażliwy" Fot: EAST NEWS

Seryjny morderca zdobył serce pewnej 46-letniej kobiety. Uważa ona, że jej ukochany jest bardzo wrażliwy i chce go poślubić. To miłość aż po grób, niezdrowa fascynacja czy totalny brak rozsądku?

Nikko Jenkins z USA to seryjny morderca. Mogłoby się wydawać, że taka osoba nie znajdzie już miłości, ale nie - "każda potwora znajdzie swojego amatora". W tym przypadku dosłownie.

46-letnia Dawn Arguello pracowała jako wolontariuszka w organizacji non profit wspierającej więźniów. To własnie wykonując swoje obowiązki, zakochała się bez pamięci w Jenkinsie, który w 2013 roku zabił 4 osoby. Mężczyzna twierdził wtedy, że egipski wężowy demon Apofis kazał mu "składać ofiary z ludzi".

Seryjny morderca znalazł miłość po grób

Przebywając w więzieniu, seryjny morderca przeciął sobie nawet język na pół po to, by przypominał język węża. W podobny sposób okaleczył sobie również przyrodzenie. Dla Dawn nie miało to najmniejszego znaczenia - najwyraźniej miłość nie wybiera. 

Seryjny morderca został w 2017 roku skazany na karę śmierci. Dawn postanowiła, że działać trzeba szybko i zdecydowała się wyjść za Nikko Jenkinsa za mąż. Teraz, zaraz, natychmiast.

Nie jest tym, kim stworzyły go media. On jest zagadką. Ma uczucia. Jest bardzo wrażliwy i inteligentny

- powiedziała zakochana 46-latka.

Jenkins na znak wiecznej miłości wytatuował sobie na twarzy jej imię. No cóż, uczucie to jest podobno ślepe, ale... żeby aż tak?! 

Czytaj także
Przeczytaj więcej