18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne cierpienia

Modelka powiększyła pośladki. Przez pół roku cierpiała katusze

22.05.2020  19:40
Modelka powiększyła pośladki. Przez pół roku cierpiała katusze
Modelka powiększyła pośladki. Przez pół roku cierpiała katusze Fot: Instagram/mssethi

Shilpa Sethi jest fotomodelką, która zarabia głównie na eksponowaniu swoich wdzięków. Jakiś czas temu postanowiła powiększyć pośladki i przeżyła horror. W wyniku tej ingerencji chirurgicznej mogła nawet stracić życie.

Shilpa Sethi doskonale wie, że piękno boli. Dziewczyna zarabia w sieci swoim ciałem, eksponując wdzięki. Najprawdopodobniej, żeby podbić zainteresowanie swoją osobą, postanowiła powiększyć pośladki.

W internecie szukała klinik zajmujących się takimi zabiegami. Skusiła ją szczególnie jedna, mieszcząca się w Miami, która miała rewelacyjne opinie. To właśnie tam zoperowała się modelka. Niestety, po zabiegu nie wracała do siebie szybko, przeciwnie, cierpiała prawdziwe katusze!

Shilpa Sethi mogła umrzeć przez pośladki

Shilpa Sethi wydała na zabieg 10 tys. dolarów (ponad 40 tys. złotych), a po nim nie była w stanie usiąść bez bólu przez pół roku. Okazało się, że lekarz wykonujący zabiegi płacił klientkom kosmetykami za to, by wypisywały w internecie pochlebne opinie.

Ostatecznie Shilpa Sethi skończyła z bólem, nierównymi pośladkami i niepokojącymi dusznościami. Znalazła z czasem inną klinikę, która podjęła się operacji naprawczej. Skończyło się na 3 kolejnych zabiegach, które kosztowały modelkę 60 tys. dolarów. Teraz jest już zadowolona z efektu i planuje nawet kolejną operację - tym razem powiększenia biustu.

Shilpa Sethi postanowiła opowiedzieć swoją historię ku przestrodze dla innych kobiet, jakie mogą nabrać się na opinie wypisywane w internecie. Sama do dziś żałuje, że dokładnie nie sprawdziła wybranej przez siebie placówki.