18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To się DZIEJE

Ślub z samym sobą. Pandemia pomieszała ludziom w mózgu?

12.01.2022  21:24
Ślub z samym sobą to znak naszych czasów.
Ślub z samym sobą to znak naszych czasów. Fot: EAST NEWS

Ślub i wesele z samym sobą? Jeśli nie można znaleźć odpowiedniego partnera, a marzy się o tej uroczystości, to po co właściwie czekać? Okazuje się, że absolutnie wszystko jest w dzisiejszych czasach możliwe. Zwłaszcza w obliczu pandemii koronawirusa, kiedy wiele osób czuje się samotnie.

Ślub i wesele to bardzo ważna chwila w życiu człowieka. Od wieków kojarzy nam się ze świętowaniem prawdziwej miłości. Co jednak w sytuacji, kiedy chce się już odbyć te uroczystości, a ukochanego/ukochanej wciąż nie widać na horyzoncie?

Ślub z samym sobą to nowa moda

Otóż wszystko jest możliwe! W Kraju Wschodzącego Słońca od lat miłość i związki zanikają. Bardzo prężnie działa tam przemysł pornograficzny, ale jedna czwarta Japończyków między 30. a 40. rokiem życia nigdy nie uprawiała seksu, a połowa uprawia go sporadycznie.

Dokument "Miłość i seks w Japonii" porusza różne kwestie. Przepracowani, młodzi Japończycy często nie mają czasu na budowanie relacji z drugim człowiekiem. Dlatego wiele młodych kobiet, które marzą o pięknej ceremonii, decyduje się na... ślub z samą sobą.

Tak prezentuje się szczęśliwa para młoda w jednej osobie:

Czy to ma jakiś sens?