18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"To wiadomość"

Śmierć królowej i znaki na niebie! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.09.2022  12:40
Śmierć królowej Elżbiety II i znaki na niebie. "To wiadomość"
Śmierć królowej Elżbiety II i znaki na niebie. "To wiadomość" Fot: PAUL EDWARDS/AFP/East News

Śmierć królowej Elżbiety II to przełomowe wydarzenie w historii, a wielu poddanych uważało monarchinię za „wybraną przez Boga”. Tymczasem gdy umarła, na niebie pojawiły się liczne znaki, np. podwójna tęcza na niebie i chmury przypominające królową. Czy królowa wysłała w ten sposób Brytyjczykom wiadomość?

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku. Dla wielu Brytyjczyków była duchowym natchnieniem i istotą boską, a w niektórych regionach Zjednoczonego Królestwa niektórzy modlą się do zdjęć członków rodziny królewskiej oraz składają im świnie w ofierze. Pewne wydarzenia podczas jej śmierci zapewne utwierdzą ich w przekonaniu, że brytyjska królowa była zesłana przez Boga. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne doniesienia, że gdy monarchini odeszła, na niebie zobaczono „znaki i symbole”.

Śmierć królowej Elżbiety II i znaki na niebie. Czy to cud?

Na Twitterze możemy zobaczyć intrygujące zdjęcia zrobione godzinę po śmierci królowej Elżbiety II. Gdy poddani żegnali ją i opłakiwali przed posiadłością w Balmoral, nad pałacem Buckingham nagle pojawiła się podwójna tęcza. Podobna sytuacja zdarzyła się w otoczeniu zamku Windsor. Wielu Bytyczyków uznało, że królowa Elżbieta II dała swoim poddanym znak z nieba i nazwali ją Tęczową Królową.

Tęcza pojawiła się w momencie, gdy Union Jack (flaga Wielkiej Brytanii został opuszczony do połowy masztu dziś wieczorem. Niezwykły obraz. Żegnaj, Pani – napisał jeden z internautów.

Niezwykłe chmury na niebie. Czy to królowa Elżbieta II dała znak?

Na tym jednak nie koniec, bo mieszkanka angielskiego Telford Leanne Bethell podzieliła się w mediach społecznościowych nietypowym obrazem nieba. Godzinę po śmierci Elżbiety II chmury na niebie przybrały niezwykły kształt. Autorka wideo twierdzi, że „chmury wyglądały niezwykle podobnie do królowej w swoim charakterystycznym kapeluszu”.

Widzisz to tylko wtedy, gdy szukasz. Może to znak, a może po prostu szukamy znaku z góry, kto to wie – napisał jeden z internautów pod nagraniem wideo z chmurami.
Czytaj także