18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

:(

Smutne Święta Marty Kaczyńskiej? Może pójść w ślady stryja...

16.12.2020  16:45
Marta Kaczyńska i jej Święta
Marta Kaczyńska i jej Święta Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Marta Kaczyńska będzie miała w tym roku smutne Święta Bożego Narodzenia? Jeśli pójdzie w ślady swojego stryja, to z całą pewnością jej serca nie napełni świąteczna atmosfera pełna magii. 

Marta Kaczyńska ma na głowie bardzo dużo obowiązków. Przede wszystkim jest matką trójki dzieci, a przy takiej gromadce niełatwo o spokój ducha i głębokie przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia.

Marta Kaczyńska również miała w życiu pod górę. 10 lat temu straciła dwoje rodziców w katastrofie smoleńskiej i to wydarzenie z pewnością zmieniło ją na zawsze. Dodatkowo kobieta nie miała szczęścia w miłości. Dwukrotnie się rozwodziła i żywimy nadzieję, że u boku swojego trzeciego męża odnajdzie spokój ducha.

Marta Kaczyńska i jej Święta Bożego Narodzenia

Jak przy tak ciężkim bagażu emocjonalnym mieć radosne Święta Bożego Narodzenia? Czy to w ogóle możliwe? Jeśli Marta Kaczyńska będzie pielęgnować swój ból tak, jak robi to jej stryj, prezes partii rządzącej - Jarosław Kaczyński - to jesteśmy przekonani, że nie ma na to najmniejszych szans. Natomiast, jeśli kobieta skupi się na jasnej stronie swojego życia - sprawa wygląda już inaczej.

Marta Kaczyńska może skupić się na radości płynącej z macierzyństwa. Dzieci zawsze najmocniej cieszą się ze Świąt, dlatego warto i dla nich być radosnym. Wtedy człowiek od razu lepiej się czuje. Kolorowe prezenty i śmiech najmłodszych potrafią osłodzić każdą chwilę. 

Mamy nadzieję, że Marta zawiezie też trochę rodzinnej radości Jarosławowi Kaczyńskiemu, którego smutek, zwłaszcza w okresie świątecznym, od razu rzuca się w oczy. Jeśli ktoś skupia się tylko na ogromnej stracie, której doświadczył, to trudno o szczęście. Na nie również trzeba się z całą mocą otworzyć - inaczej nie przyjdzie.

Planeta mimo wszystko życzy, by ten okres był jak najbardziej kolorowy i radosny.