18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ohyda

Najobrzydliwsza rzecz, jaką zobaczycie. Sprzedawali ZUŻYTE prezerwatywy

24.09.2020  12:15
Wietnam: Zużyte prezerwatywy trafiły na rynek
Wietnam: Zużyte prezerwatywy trafiły na rynek Fot: EAST NEWS

Prezerwatywy raz użyte nadają się wyłącznie do wyrzucenia. Niestety, pewna szajka w Wietnamie wpadła na zupełnie inny pomysł. Kiedy sprawa wyszła na jaw i interweniowały odpowiednie służby - funkcjonariusze byli w szoku. Czegoś tak obrzydliwego jeszcze nie widzieliście.

Prezerwatywy są jednymi z najbardziej popularnych środków antykoncepcyjnych. Raz użyte są już do wyrzucenia, ale nie dla "przedsiębiorczej" szajki z Wietnamu. 

Wietnam: Zużyte prezerwatywy wypuszczane na rynek

Tamtejsza policja przeprowadziła nalot na zakład zajmujący się... myciem zużytych prezerwatyw i ponownym puszczaniem ich w obieg handlowy. Niczego nieświadomi nabywcy byli w samym centrum najobrzydliwszej rzeczy na świecie.

Niejaka Pham Thi Thanh Ngoc wymyła 320 tysięcy kondomów i zdołała sprzedać już kilka tysięcy niczego nieświadomym klientom. Poza tym, że jest to zwyczajnie odrażające - taka akcja może nieść poważne zagrożenia dla osób korzystających z takich prezerwatyw.

Samo umycie prezerwatyw wodą nie likwiduje zagrożenia, przed jakim chronią fabrycznie nowe kondomy. Można więc zarazić się HIV lub chorobami wenerycznymi.

Policja po rozbiciu osobliwej manufaktury 32-latki zachodziła w głowę, skąd wzięła ona taką ilość zużytych prezerwatyw, ale my chyba nawet wolimy nie wiedzieć...

Na szczęście nie wiadomo nic o eksportowaniu tych prezerwatyw z Wietnamu do Polski i oby nie okazało się, że nawet na nasz rynek trafiły takie "cudeńka" z drugiej... ręki.

Przeczytaj więcej
Komentarze