18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Happy end

Straciła dziewictwo w wieku 41 lat. Pisarka czekała na "tego jedynego"

24.02.2020  21:35
Straciła dziewictwo w wieku 41 lat. Pisarka czekała na "tego jedynego"
Straciła dziewictwo w wieku 41 lat. Pisarka czekała na "tego jedynego" Fot: Instagram/amandajmccracken

Dziewictwo dla niektórych kultur i wiar jest szczególnie ważne. Pewna pisarka z USA czekała na "tego jedynego" ponad 41 lat. Teraz szczęśliwa para spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka.

Dziewictwo wiele znaczy dla niektórych religii i kultur. Niektórzy ludzie chcą zachować czystość dla miłości swojego życia. Do tego grona zaliczała się 42-letnia obecnie Amanda McCracken z Kolorado. Kobieta jest pisarką i jak twierdzi, w ciągu życia spotykała się z ponad setką mężczyzn, ale żadnemu nie zdecydowała się oddać.

W głębi duszy wiedziałam, że chcę przeżyć stosunek w ramach wzajemnie kochającego się i zaangażowanego związku. Ten związek po prostu nigdy się nie pojawił

- powiedziała kobieta.

Była 41-letnią dziewicą, wkrótce zostanie mamą

Amanda czekała na "właściwego mężczyznę" i w wieku 41 lat jej historia odnalazła swoje własne, szczęśliwe zakończenie. Dziewictwo ofiarowała pewnemu rozwiedzionemu perkusiście, którego poznała podczas pobytu na Polinezji Francuskiej.

Po dwóch miesiącach od poznania się, zakochana para wzięła ślub. Niedługo później Amanda zaszła w pierwszą ciążę i wygląda, jakby była najszczęśliwszą kobietą na całej kuli ziemskiej.

Warto było czekać, ale nie w taki sposób, o jakim ludzie myślą. Seks był świetny, ale oczekiwanie nigdy nie było związane z seksem. Jestem teraz w kochającym i zaangażowanym związku z mężczyzną, który może oferować mi miłość

- powiedziała w wywiadzie dla BBC Amanda.

Życzymy szczęścia parze i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Przeczytaj więcej
Komentarze