18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna prawda?

Straszliwa przepowiednia na SIERPIEŃ. Jackowski widzi dramat

06.07.2021  20:32
Krzysztof Jackowski miał wizję na sierpień
Krzysztof Jackowski miał wizję na sierpień Fot: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie lubi przepowiadać przyszłość całemu polskiemu społeczeństwu. Cieszy się poważaniem, dlatego jego słowa niepokoją wielu z nas - zwałszcza, kiedy jasnowidz widzi w swoich wizjach rzeczy niepokojące.

Krzysztof Jackowski jest w Polsce cenionym jasnowidzem, który kiedyś zajmował się niemalże wyłącznie rozwiązywaniem spraw kryminalnych i pomocy policji przy zaginięciach i morderstwa. Od dawna jednak wychodzi bardziej w stronę społeczeństwa i na swoim kanale na YouTubie przepowiada przyszłość nam wszystkim.

Co zobaczył tym razem? Niestety, nic dobrego. W przeczuciach jasnowidza objawił się nadchodzący wielkimi krokami sierpień tego roku - według Jackowskiego powinniśmy owego miesiąca oczekiwać ze słusznym i uzasadnionym lękiem.

Krzysztof Jackowski mówi o czwartej fali pandemii

Według słów jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego czeka nas coś strasznego, coś, czego będziemy się bardzo bali. W trakcie nadawania wizji przyszłości na żywo użył sformułowania: "kompromitacja"

Jackowski odniósł się przede wszystkim do spodziewanej przez wszystkich czwartej fali pandemii koronawirusa. Każdy z nas drży, czytając nowe doniesienia o bardzo złośliwym wariancie Delta, ale trzecie oko jasnowidza z Człuchowa dostrzegło więcej.

Drodzy państwa, czwarta fala, która jest zapowiadana, ja ją zapowiadałem na początku roku. Umiejscowiłem ją, że w lipcu będzie się na ten temat dużo mówiło, a w sierpniu zacznie się praktyka

- zaznaczył Krzysztof Jackowski i trudno odmówić mu racji.

"Jaka ona będzie? Nadmieniałem państwu wtedy, że będziemy się autentycznie czegoś bali. Zastanawia mnie to. Czego możemy się bać? Człowiek przywykł do obecnej sytuacji, [...] lęk z tym związany powinien być mniejszy [...] Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale [...] Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo - kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat" - powiedział Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na żywo.

Czujecie już chłodny oddech koronawirusa na karku?

Czytaj także
Przeczytaj więcej