18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż się prosi o sławę

Świniosłoń. Urodził się prosiak z trąbą

Wojciech Kozicki
03.04.2020  15:06
Słoń i świnia w jednym ciele - dziwna mutacja w Chinach
Słoń i świnia w jednym ciele - dziwna mutacja w Chinach Fot: Facebook.သဘာဝရႈခင္း သဘာဝျမင္ကြင္း - zdjęcie ilustracyjne

Kolejna szokująca mutacja objawiła się światu. Tym razem natura postanowiła podłożyć świnię. W Szkocji mają potwora z Loch Ness, a w Chinach popularny jest potwór z lochy! Przyszła tam na świat świnia z trąbą słonia.

Hodowca świń ze wsi Jinsh w Chinach, gdy odebrał poród swojej ciężarnej lochy, zapewne pomyślał, że natura zrobiła go w trąbę… i to dosłownie. Jedna ze świnek była z ryjka zupełnie niepodobna do swojej rodziny.

 Świniosłoń z Chin - mutant czy owoc miłości?

Oczom Chińczyka ukazał się zmutowany bezwłosy prosiak, który przypominał słonia, ponieważ miał trąbę. Jego egzotyczny ryjek zapewnił mu już dziką popularność w internecie. Trzeba przyznać, urocza świnka aż się prosiła, by trafić do sieci i zyskać sławę. Jest urocza!

Jak donoszą lokalne media, świniosłoń przebywa pod lampą termiczną i ma zapewnioną specjalną opiekę. Okazało się, że jego matka należała do wuja żony wspomnianego rolnika. Wcześniej mieszkała we wsi Jinsha, ale nie wiadomo, czy dobrze się tam prowadziła i kto jest ojcem świniosłonia. Czy locha mogła przyprawić rogi knurowi ze słoniem świńtusząc na boku? Nawet jeśli zarzekałaby się, że do niczego nie doszło, to będą to jedynie obietnice bez pokrycia…

‘Świniosłoń” urodził się 19 marca 2020 roku. Jego rodzeństwo urodziło się całkowicie normalne i nikt raczej nie podejrzewa, że locha zrobiła skok w bok ze słoniem. Na samą myśl, aż się szczecina jeży ze strachu…

KOLEJNY świniosłoń!

Okazuje się, że to nie pierwszy taki przypadek w Azji. Podobne świniosłonie urodziły się kilka lat temu w Chinach i Kambodży, ale nie żyły długo. Niektóre osobniki były tak słabe, że nie mogły nawet otworzyć oczu. Zdarzały się też „świniosłonie”, które urodziły się bez ust. Do tej pory nie ustalono, co jest przyczyną takiej mutacji.

Świniosłoń w Chinach - natura zrobiła rolnika w trąbę [WIDEO]

Czytaj także