18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

erotyka katolika

Rydzyk postradał zmysły? Sprzedaje "boski seks"

23.12.2020  11:08
Tadeusz Rydzyk sprzedaje "boski seks"
Tadeusz Rydzyk sprzedaje "boski seks" Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Tadeusz Rydzyk przekonuje swych fanów: seks jest boski! Jego fundacja zajęła się edukowaniem katolików w sprawach łóżkowych.

Tadeusz Rydzyk parał się w życiu różnymi zajęciami - udało mu się między innymi założyć własne radio i telewizję, powołać do życia uczelnię wyższą, zabrał się za budowę term i muzeum, ma też własną fundację księgarnię. Ostatnimi czasy pan Tadeusz wziął się za nowy projekt i otworzył sklepik, w którym kupić można np. gry na PC, telefony, ubrania czy różańce.

Jak się okazuje, w ofercie Tadeusz Rydzyk ma też "boski seks", a dokładniej porady dla katolików, jak cieszyć się ze stosunku płciowego, a jednocześnie nie popełniać grzechu.

Tadeusz Rydzyk sprzedaje "Boski Seks"

Bynajmniej, nie mowa o poradach seksuologów czy nawet terapeutów. Mowa o książce napisanej przez duchownego we współpracy z redaktorką Krystyną Strączek. Ojciec Ksawery Knotz w swym "dziele" przekonuje: seks jest boski. I trzeba o nim rozmawiać.

Ojciec Ksawery Knotz nie tylko nie boi się zachęcać małżeństw do rozmowy na ten temat, ale i przekonuje, aby seks uprawiać i czerpać z niego przyjemność i poczucie więzi. Nie może być inaczej, skoro są teologowie, którzy twierdzą, że orgazm to przedsionek nieba

- czytamy w opisie książki "Seks jest boski, czyli erotyka katolika", na stronie księgarni Lux Veritatis.

Ksiądz w swej książce wyjaśnia między innymi, jak to zrobić, żeby antykoncepcja nie była grzechem, przekonuje, że seksu nie trzeba uprawiać po ciemku i pod kołderką, a katolicy też mogą się ze stosunku cieszyć i przeżywać orgazmy. Skąd on wie o tych rzeczach? Wszak w kościele katolickim obowiązuje celibat!!!

Czytaj także
Przeczytaj więcej