18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Takich zdjęć Strefy 51 jeszcze nie było. W bazie coś się dzieje

Redakcja
05.09.2017  16:51
Strefa 51
Strefa 51 Fot: Youtube.com/UFO Seekers

Śmiałkowie wiele ryzykowali. Wykonali niezwykle wyraźne zbliżenia. 

Tim i Tracey Doyle prowadzą kanał "UFO Seekers" w serwie Youtube.com. W poszukiwaniu materiałów wybrali się na pustynię w stanie Nevada. Wykonali niezwykłe zdjęcia przedstawiające Strefę 51. Jest to jeden z najpilniej strzeżonych obiektów w Stanach Zjednoczonych, więc wiele ryzykowali.

Śmiałkowie wspięli się Tikaboo Peak. Chociaż od legendarnej bazy dzieło ich 25 mil (40 kilometrów), użyli specjalnych obiektów, by wykonać duże i wyraźne zbliżenia. Jak informuje Dailymail.co.uk, jest jeden z najwyraźniejszych amatorskich materiałów, na których można oglądać niedostępną bazę.

Strefa 51
Strefa 51 Fot: Youtube.com/UFO Seekers
area-51

Goście z kosmosu

Na fotografiach widać m.in. wieżę z wodą i kompleksy budynków. Łowcy UFO podejrzewają, że mogą być w nich ukryte sekrety związane z kosmitami. Można dostrzec również samochody jeżdżące po terenie bazy.

Strefa 51 powstała w 1951 roku na potrzeby działań CIA. Dopiero w 2013 roku amerykański rząd przyznał się do jej istnienia. Wiadomo, że zbudowano tam wyjątkowo długie pasy startowe i konstruowano samoloty. Reszta owiana jest tajemnicą.

Ze Strefą 51 wiąże się mnóstwo teorii spiskowych. Mówi się, że w tamtejszych hangarach przetrzymywane są statki kosmiczne, a w laboratorium bada się pozaziemskie formy życia. Mają one pochodzić m.in. z pojazdu, który podobno rozbił się w Roswell.

Baza stała się popkulturowym symbolem. Pojawiała się w filmach ("Dzień niepodległości") i grach komputerowych ("Fallout").

Nagrali na filmie Strefę 51:

Przeczytaj więcej
Komentarze