Szokująca teoria

Technologia 5G powoduje wirusa? "Fala gotuje wodę w komórkach"

Wojciech Kozicki
16.04.2020  17:50
Koronawirus i sieć 5G - teorie spiskowe czy realny wpływ na zdrowie?
Koronawirus i sieć 5G - teorie spiskowe czy realny wpływ na zdrowie? Fot: Facebook/CCTV

Czy koronawirus to broń biologiczna lub efekt działań naukowców w laboratorium w Wuhan? Kolejne teorie roznoszą się szybciej niż patogeny. Pojawiły się nawet głosy, że obecna pandemia koronawirusa to skutek uboczny rozwijania sieci 5G. Wojciech Cejrowski dołączył do zwolenników teorii, że stawiane właśnie maszty to szkodliwa technologia i narzędzie do kontroli ludzkości.

Koronawirus nie istnieje? Wojciech Cejrowski zwrócił uwagę, że pandemia koronawirusa wybuchła równocześnie ze stawianiem masztów sieci 5G, a przebywanie w jej zasięgu daje podobne objawy do zakażenia koronawirusem, bo „w płucach gotuje się woda”. Znalazł w internecie informację, że np. w Bangladeszu i w Indiach nie ma dużej fali zachorowań, bo brak tam nowej technologii, a Wuhan był pierwszym regionem w Chinach, gdzie instalowano nadajniki 5G.

Bosy podróżnik podejrzewa nawet, że rządy USA i Chin, a może nawet sam Bill Gates, chcą wykorzystać nową technologię i COVID-19, by zdobyć całkowitą kontrolę nad ludźmi. Przy okazji nazwał prezydenta Chin mordercą.

Fala 5G potrafi tak zagotować wodę w komórkach, potrząsnąć membranami komórkowymi, że jest szkodliwa dla człowieka, a do tego musimy gęsto stawiać te słupy - podejrzewa Wojciech Cejrowski.

Cejrowski obawia się, że technologia 5G to przerażający kierunek w kontekście społecznym. Twierdzi, że politycy nie protestują przeciw technologii 5G, bo boją się, że Chińczycy zemszczą się finansowo.

Foliarze (nazwa od czapeczek z folii aluminiowej zakładanych na głowę) twierdzą, że koronawirus to ściema, a ludzie umierają od promieniowania wywołanego uruchomianymi od niedawna sieciami 5G – pisze Natemat.pl

Czy sieć 5G jest szkodliwa i jak wpływa na zdrowie?

Wiele znanych osób, w tym celebryci, podejrzewa, że wprowadzenie internetu 5G przyspiesza rozwój epidemii i powoduje obniżenie odporności. Niektórzy twierdzą nawet, że koronawirus nie istnieje, a objawy choroby to po prostu efekt szkodliwego promieniowania.

Zdrowie.radiozet.pl zwraca jednak uwagę, że nie ma to jednoznacznych dowodów. Co więcej, cyfrowa.rp.pl pisze, że technologia 5G może pomóc w walce z epidemią, bo nowa technologia wspomaga szybszą pracę sztucznej inteligencji analizującej wirusa i szukającej szczepionki oraz lekarstwa na SARS-CoV-2. Panika została już jednak zasiana i zdarzają się przypadki niszczenia masztów telefonicznych.

Dzięki 5G działają także autonomiczne pojazdy dostarczające zakupy i leki chorym oraz osobom poddanym kwarantannie. 5G jest też jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania nowoczesnych, częściowo zautomatyzowanych szpitali, gdzie część funkcji przejmują roboty, na przykład zajmujące się sprzątaniem i dezynfekcją. Dzięki 5G działają także autonomiczne pojazdy dostarczające zakupy i leki chorym oraz osobom poddanym kwarantannie. 5G jest też jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania nowoczesnych, częściowo zautomatyzowanych szpitali, gdzie część funkcji przejmują roboty, na przykład zajmujące się sprzątaniem i dezynfekcją – podaje cyfrowa.rp.pl
Czytaj także