18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczna śmierć

Komórka zabiła nastolatkę. Większość z nas popełnia ten sam błąd

01.10.2019  14:44
Wybuch telefonu komórkowego - makabryczna śmierć nastolatki
Wybuch telefonu komórkowego - makabryczna śmierć nastolatki Fot: Noticia Internacional/Facebook

Kolejna tragedia związana z telefonem komórkowym. Nastolatka z Kazachstanu podłączyła go do ładowarki i zasnęła. Kładąc głowę na poduszce zapewne nie spodziewała się, że będzie to sen wieczny.

Alua Asetkyzy Abzalbek ze wsi Bastobe w Kazachstanie zasnęła słuchając muzyki z telefonu komórkowego. Popełniła jednak błąd, bo urządzenie było podłączone do prądu i się ładowało. Leżało tuż przy głowie dziewczyny na poduszce.

Rano rodzice znaleźli nastolatkę martwą w łóżku. Okazało się, że telefon wybuchł i poważnie ranił dziewczynę, a ratownicy nie mogli już jej pomóc. Stwierdzono zgon na miejscu. Policja z regionu Karatał potwierdziła, że Alua zmarła, ponieważ odniosła poważne obrażenia głowy.

Policja ustaliła, że nastąpiło przegrzanie telefonu komórkowego, a bateria prawdopodobnie eksplodowała w godzinach porannych. Przeprowadzono sekcję zwłok i sprawę zakwalifikowano jako tragiczny wypadek. Nie zdecydowano się ujawnić jakiej marki był wadliwy telefon.

Przeczytaj więcej
Komentarze