18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta apeluje: "Błagam, nie uprawiajcie seksu w Święta!"

19.12.2019  14:43
Kobieta apeluje: "Błagam, nie uprawiajcie seksu w Święta!"
Kobieta apeluje: "Błagam, nie uprawiajcie seksu w Święta!" Fot: Adam STASKIEWICZ/East News/EAST NEWS

Dramatyczny apel pewnej kobiety wstrząsnął światem w posadach. Błaga ona wszystkie pary, by powstrzymały się od uprawiania seksu w Święta. Ma ważny powód.

Seks w Święta brzmi kusząco? Pewna kobieta apeluje do par, by nie dały się ponieść nastrojowemu klimatowi. Chociaż wiele osób ma wtedy wolne, a Święta to w końcu czas miłości i warunki są szczególnie sprzyjające... To lepiej sobie darować!

Apeluje o to 33-letnia Mhairi Maharry, która z zawodu jest położną i pracuje w Londynie. Swoją prośbę umieściła na Twitterze i momentalnie wstrząsnęła ona całym światem.

Seks w Święta skończy się dramatem... położników!

Dlaczego seks w Święta to zły pomysł? Otóż okazuje się, że wrzesień jest miesiącem, w którym rodzi się najwięcej dzieci. Położnicy i ginekologowie mają wtedy pełne ręce roboty i z ledwością wywiązują się ze swoich obowiązków. Konkretnie dzieci najczęściej przychodzą na świat... 26 września.

Dzień ten przypada na okres równo 9 miesięcy po Bożym Narodzeniu. Wnioski więc są jasne - wiele par decyduje się na chwile uniesienia w okresie Świąt. Potem konsekwencje tych czynów boleśnie odczuwa służba zdrowia. 

Jak to możliwe, że to dopiero 5 września? Nie dam rady jeszcze przez kolejnych 25 dni. Jeśli znasz lub lubisz jakąś położną, PROSZĘ, POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD SEKSU W GWIAZDKĘ

– możemy przeczytać na Twitterze Mhairi Maharry.

Wpis położnej osiągnął zabójczą wręcz popularność. W ciągu doby polubiło go już prawie 16 000 osób. Widać każdy wie, co w trawie piszczy, czy raczej - co w łóżkach puka. 

Posłuchacie się prośby Mhairi?

Czytaj także
Przeczytaj więcej