18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niebywały skandal

Trzęsienie ziemi w PiS. Jackowski zapowiada potworną aferę

22.05.2022  16:14
Krzysztof Jackowski widział ogromne kłopoty PiS
Krzysztof Jackowski widział ogromne kłopoty PiS Fot: Bartosz Krupa/East News

Człuchowski Nostradamus nigdy nie miał dobrych wieści dotyczących przyszłości, lecz tym razem uważa, że czeka nas prawdziwa katastrofa. Internetowy profeta jest przekonany, że pod koniec lata nastąpi wydarzy się coś niebywale skandalicznego. Nadchodząca afera najbardziej dotknie PiS, wywołując "trzęsienie ziemi".

Krzysztof Jackowski od lat straszy Polaków mrocznymi wizjami, które niestety często okazują się prawdziwe. Popularny jasnowidz po latach współpracy z policją i telewizyjnych występach przeniósł się do Internetu. Tam dzieli się swoimi wizjami i odpowiada na pytania zaniepokojonych fanów.

Wróżbita w najnowszych filmach, publikowanych na serwisie YouTube wypowiada się głównie na temat wojny w Ukrainie. Jednak ostatnio podzielił się zaskakującą wizją dotyczącą naszego kraju.

Jackowski wróży kłopoty PiS

Człuchowski profeta uważa, że pod koniec tego lata lub zaraz na początku jesieni rząd wpadnie w ogromne tarapaty. Jak twierdzi, ktoś ze Zjednoczonej Prawicy lub osoba powiązana z rządem zostanie o coś "oskarżona". Zdarzenie te miałoby doprowadzić do wielkiego skandalu.

Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte. Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu - mówił Jackowski.

Jasnowidz przekonuje, że sprawa będzie na tyle poważna, że doprowadzi do zamknięcia instytucji państwowych. Ujawniona afera ma wywołać "trzęsienie ziemi w rządzie".

To może być znacznie większa afera niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce. Będziemy wzywani wręcz do anarchii. Dwóch polityków kojarzy mi się, którzy zaczną coś mówić, ujawniać i to będzie aż jak trzęsienie ziemi w rządzie - stwierdził 58-latek.

Kończąc, człuchowski Nostradamus stwierdził, że "rząd PiS-u stoi przed nie lada kłopotami", a sprawą może zająć się nawet Unia Europejska. Koniec Zjednoczonej Prawicy coraz bliżej?