18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zgadniesz które?

Wąż ugryzł dwulatkę, dwulatka ugryzła węża. Jedno z nich nie żyje

17.08.2022  10:11
2-latka zagryzła węża
2-latka zagryzła węża Fot: Jim Cumming/Shutterstock

W starciu wąż kontra małe dziecko, ten pierwszy... nie ma szans? 2-letnia dziewczynka zagryzła gada, który ją zaatakował.

Niesamowita, niebywała, wprawiająca w osłupienie i zapewne też salwę śmiechu historia z Turcji. Mogło skończyć się wielką tragedią malutkiej dziewczynki, skończyło się dramatem pełzającego gada. Ale od początku.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Bingol w Turcji. 2-letnia dziewczynka bawiła się na podwórku przed domem, gdy podpełzł do niej 50-centumetrowy wąż. Dziecko chciało się z gadem pobawić i złapało go w rączki. Gad nie miał zbyt przyjacielskich zapędów, zatopił więc swoje kły w wardze dziewczynki. Biedaczek nie wiedział, jak głupia to była decyzja.

2-latka zagryzła węża

Widzieliście lub poczuliście kiedyś na swej skórze zęby małego dziecka? No właśnie... 2-latka przeraźliwie krzyknęła, po czym w odwecie zatopiła własne kły w ciele węża. Te okazały się iście zabójcze - gad po kilku minutach padł bez życia!

Zaalarmowani krzykiem dziewczynki sąsiedzi przybiegli na miejsce i osłupieli. Zobaczyli dziecko trzymające węża w ustach. Zaraz później udzielili dziewczynce pierwszej pomocy i wezwali karetkę.

Dziewczynka ukąszona przez węża. Jest zdrowa

Mała morderczyni węży została przewieziona do Szpitala Matki i Dziecka w Bingol, gdzie została poddana 24-godzinnej obserwacji. Po tym czasie cała, zdrowa i uśmiechnięta wróciła do domu. A razem z nią jej zabójcze zębiska.
Tata 2-latki, który w czasie wypadku przebywał w pracy, powiedział później mediom, że wydarzył się cud, a życie jego córeczce uratował sam Allah. - Czuwał nad nią - przekonuje.

Czytaj także