18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

UFO rozbiło się w Oceanie! Ludzie je nagrali

05.01.2021  11:49
UFO nad Hawajami? Po niebie latał tajemniczy obiekt
UFO nad Hawajami? Po niebie latał tajemniczy obiekt Fot: Marko Aliaksandr/Shutterstock

Kosmici obserwowali Ziemię i rozbili się w oceanie? 29 grudnia w Oahu na Hawajach nagrano tajemniczy obiekt na niebie. Nikt nie wie, co to.

Czy to ptak, czy samolot, a może superman? Nie, to żadne w wymienionych i ciągle nikt nie wie, cóż objawiło się na niebie. Objawienie też nie jest tu najlepszym słowem, nikt nie zobaczył buzi w tęczy ani Jezusa w chmurach. Coś jednak na niebie się pokazało.

W nocy nad Hawajami, jeszcze pod koniec grudnia, rozbłysł tajemniczy obiekt. Ludzkim oczom ukazało się "coś" niebieskiego, co latało z ogromną prędkością, a później jakby spadło do oceanu.

UFO nad Hawajami? Jest nagranie

Ludzie dziwne zjawisko/obiekt nagrali, a film poszedł w świat. Żeby było ciekawiej, dziwotę zauważyli też policjanci, uznali ją za samolot i zgłosili sprawę Federalnej Administracji Lotnictwa. Ta jednak nie miała tego dnia żadnej informacji o jakimkolwiek samolocie, który zniknąłby z radarów i mógł pojawić się nad Hawajami. Nie było też żadnych incydentów czy wypadków lotniczych.

Świadkowie zdarzenia zapewniają jednogłośnie - coś po niebie latało i to bardzo szybko, a później wpadło do oceanu. Było większe od słupa telefonicznego i nie wydawało dźwięków.

Kosmici istnieją? Mają kontakt z ludźmi

Teraz pojawiają się pytania - cóż to za UFO? Czy to kosmici przybyli patrolować Ziemię i rozbili się w oceanie, czy to może inny niezidentyfikowany obiekt kosmiczny? Jak na razie nikt na pytanie nie potrafi odpowiedzieć.

Tymczasem już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, jakoby kosmici mieli kontakt z nasza planetą, a co więcej kontrolowali ją i byli w swego rodzaju spółce z USA i Izraelem. Niezidentyfikowane obiekty widziane były w ostatnich miesiącach i latach w różnych miejscach na świecie, także w Polsce, a w 2019 US Navy pokazało PRAWDZIWE nagrania tajemniczych punktów na niebie, przyznając: to UFO, CZYLI "NIE WIADOMO CO", ale miało kształt spodka...

Czytaj także