18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny spisek?

USA posiadają technologie obcych? Były senator nie ma złudzeń

Bartłomiej Ciepielewski
29.06.2021  16:33
Rząd USA ukrywa prawdę o UFO?
Rząd USA ukrywa prawdę o UFO? Fot: ktsdesign/Shutterstock

Kilka dni temu amerykański rząd opublikował raport dotyczący UFO, z którego wiadomo, że nic nie wiadomo. Do ostatnich doniesień na temat kontaktów pozaziemskich odniósł się były senator z Nevady, Harry Reid. Jego zdaniem władze miały już styczność z kosmitami, a nawet próbują wykorzystać ich technologie przy budowie nowoczesnych pojazdów.

W kwietniu spore zamieszanie wywołało oświadczenie Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, który potwierdził autentyczność nagrania, przedstawiającego niezidentyfikowane obiekty latające. Wideo zostało zarejestrowane przez statek marynarki wojennej. Rząd USA zapowiedział, że dokładnie zbada tę sprawę.

Kilka dni temu wywiad opublikował raport opisujący niewyjaśnione zjawiska powietrzne (UAP) zarejestrowane w latach 2004-2021. Z dokumentu wynika, że na 144 zjawiska, tylko jedno z nich zostało szczegółowo wyjaśnione. Reszta pozostaje zagadką, choć według badaczy 18 z nich może wskazywać na zastosowanie zaawansowanych technologii.

Pentagon posiada pozaziemskie technologie?

Do sprawy odniósł się były senator Partii Demokratycznej, Harry Reid. Jego zdaniem Pentagon od dawna ukrywa prawdę o kosmitach, a nawet posiada ich technologię. Co więcej, twierdzi on, że amerykańska armia pracuje przy budowie statków powietrznych, opartych na pozaziemskich technologiach.

Wielu pilotów bało się dyskutować na temat UFO, które widzieli z obawy, że będą stygmatyzowani. Zawsze jednak uważałem, że ta zmowa milczenia szkodzi bezpieczeństwu narodowemu i hamuje możliwości rozwoju technicznego - pisał były senator w felietonie "The New York Times".

Reid przyznaje, że zerwanie z tabu dotyczącym obiektów pozaziemskich to przełomowy moment, porównywalny do powstania pierwszego samolotu. W końcu prawda wyjdzie na jaw?